Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én mondtam az észlénynek aki okoskodott hogy a CBR emmel odavertem volna a 100 ezer forintos Raptor dobjával együtt ahogy van ! kár hogy nem került rá sok ...
Túl feszes rajta a lánc
Csak azt nemtudom h ez valyon 125ös vagy 150es cbr
Szerintem ez tetszeni fog mindenkinek
én elfogadnám
Szerintem jol is néz ki meg a hangja is nagyon szép és teljesítményben meg mondom...
Pedig az .okosok. csúfságolták a Doky kipufogódobját.
Én már láttam rég!
Láttátok mito fórumon a gixert,hát szegény pedig nemis akart frajerkodni . .
És érdekesség képpen: legyorsulom vele barátom cbr-ét pedig az övén teljes sport kipufogo rendszer van
Doky motorját én kaparintottam meg
De nagyon rendes volt mert hidegben szélben esőben is segített a motor felpakolásában az utánfutóra
Hát az jó kérdés....
Majd jövő tavaszal eldöntjük csak akkor már nem biztos h csak egy henger fog alaltunk müködni!
nekem kívűl belűl műanyag
Norbi szerintem a cbr tankja fém vagy a belsejére gondolsz szerintm az is fém csak van rajt valami védő réteg de az a tuti ha telle a tank
De ezekek a motoknak már műanyag a tankjuk és az nem roszdásodik mint egy szmónak.... Szerintem.
Szerintem Honda CB 500.
Doky ez milyen Honda?
Adee-nek igaza van.Én is teletankolom és1-2-hetente beinditom az aksi és akarbibasemoldódik föl a dsuva.Az állás semminek sem használ.
SZép a gép!
Remélem lehozod meg mutatni.Acbr mennyiért kelt el?
CBR eladva ! itt a váltás ! csak el kell hozni
Azért hogy a rozsda ne tudja megtámadni a tank belsejét mivel benzin van benne nem jut oxigénhez.
Hogy ne kelljen -20 fokban beöltöznöm és tankolni mennem ha járatni akarom a motort
Meg így elvileg kevésbé korrodálódik a tank belülről.
H ne fogyjon ki a benzin gondolom én:D
Minek tele tankolni?