Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és melyikünk a Talma?
feltöltöm fagyállóval

egyébként én csak teli szoktam tankolni és hetente járatni 10 percet egyhelyben a ház elött ha nem használom.
gurul az úton majd
Télire ti mit csináltok a motorral?
Én is ma voltam kinnt utoljára. Legalábbis én 10 fok alatt nem megyek ki motorozni. Mondjuk harisnya, térdvédő, farmer, felül meg póló 2 pulcsi + kabát volt rajtam, de nem fáztam...csak az újjaim...
na srácok! bőroveráll! alatta hosszúujjú póló, és 40 perc alatt megjártam csepel-kőbányát oda vissza. csak a szemem fázott, mert a sötétben nem láttam ki a plexin ugyhogy nyitott plekóval mentem. akkor mondom, hogy hodeg van, amikor már télleg csúszik a slick
Én még a vastag bőrkesztyűm alá is felveszek egy vékony kis kesztyűt úgy a tuti
nah meg 2 zokni, nadrág alá is még1 plusz réteg meg kendő plusz termo béléses bőrkabát azalá pedig polár pulcsi
hát tegnap még elég volt a harisnya+farmer de sajna ennek a korszaknak má vége...asszem mostmár bőrszerkó nélkül sehova (kabát +kesztyű mindig rajtam van)
Jó neked h nem fáztál! Én meg nyáron dolgoztam a Újpesten az ívóvízkutakban 3-4 szárazruha plusz a vizáló viking ruha és széjel fagytam 3 órán keresztül amelett h rohadtul nem láttam semit és emelett kis korom otta búvárkodom és 3 évig Búváruszó voltam ami nem csak azt jelenti h az uszodában kökemyényen usztam hannem a kökemény hideg horgász és bánya tavakba tájolási versenyeken részt vettem és emiatt hamar megérzem a hiddeget, akki ezt nem érte átt annak ez süket szöveg ugy h nem is folytatom!
Te motoroz nyugodtan ha nem fázol részemröl szerintem vége a szezonak sajnos!
Oldpiet,
tudod, nyáron volt egy gyűrűtörésem, Összeraktuk vertex dugóval, épp bejárattam (elég módszeresen), a bejáratás után 200kmel megint megakadt alattam. Ez most volt 1,5 hónapja, azóta nem történt semmi. Valószínű hogy megint gyűrűtörés, mostanában mindenkinek széthullott, aki vertex dugót rakott bele! 2 napja szerelőnél van a gép, a héten kiderült mennyire úszta meg a henger, aztán majd szépen felépül a gép, és járathatom befele megint 1500kmig Egyébként volt plusz olaj a tankba is meg minden!

CBReseknek bocsi az offért!

Száguldozó!
fel kell öltözni, nem rinyálni :)) Én most motorozgattam eleget hidegben (csináltam a jogsit), a bőrgatyában nem fázott a térdem, felülre meg thermopóló, na meg kendő a nyakba. A kesztyű a kritikus, abból kell valami tuti! Egyébként volt h 4órát folyamatosan mentem 0-3 fokban, és képzeld nem fáztam :)
Miért mi van a moccoddal?
Bocs de ritkán olvasom eme topicot, de a Te sorsod érdekel
Nem vagyok hülye, mindenki magábol indulki! Csak nem akkarok 30éves koromban fájlalni az izületeimet! Ennyi, de ha te motozni akkarsz hajrá!
hülye vagy? minek? nem lesz itt akkora tél :) ha meg igen, az se lényeg.
Na mind1, ha egyszer készlesz az apriliám, én tuti -20ban is járatni fogom :pppp majd motorozok helyetted is!
Hát igen sajnos én is teszem el lassan a gépet!
Éljen Talma!
Ügyes volt Talmácsi!
Faubelel jó kis csatát vivtak, emlékeztet egy Rocky vs. Száguldozó csatára a kakucsringen!
Nem ismerös valahonnan Rocky?
Holnaptol jön a hidegforint még d.u. sem lesz 10foknál magasabb a hőmérséklet és ez egész hétre vonatkozik reggelente pedig már majdnem fagyok lesznek, asszem lassan lehúzhatjuk a rolót
Nem a kurva annyát Pedig nagyon konkrétnak tűnt És már nagyon szeretném hogy legyen egy másik.Ezért akarom elpasszolni.
Mostmár csak azért kell szurkolni hogy jövőre tényleg kidobjon a Shark egy Talma replica sisakot! Már elég viharvert a mostani kupakom

Nagyon nagyon durva futam volt. Mit össze lökdösték egymást a Faubel-lel
bizony Gyönyörű volt amit csinált
Talmácsi Gábor Világbajnok!
Talma világbajnok lett!
Lehet!
lehet hogy elfelejtette .