Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az előbb találtam még egy utánzatot de az már annyira gagyi volt h inkabb szoba se hozom
Nem ismertem! Ez is gondolom valami Koreai utánzat melyet már asszem Rocky talált valahol! Az is csak 5 sebességes volt és gyengébb a cbr-nél!
elbasztam a linket de itt van rola kép:
http://images.google.hu/imgres...*type%253DLett%2Bmc%2B(maks%
2B125%2Bccm%2B15%2Bhk)%257Cnavigator*price%253D27000%252C%257
Csetting*argumentorder%253D4&h=56&w=90&sz=2&hl=hu&start=730&t
bnid=Foh2v9hXfgrFaM:&tbnh=49&tbnw=78&prev=/images%3Fq%3Dcbr%2
B125%26start%3D720%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3D
hu%26sa%3DN

GM CRX 125, tiszta cbr utánzat, 5sebességes váltoval ráadásul csak 8kw 11hp
Erről hallott már vki?
Szerintem pluszsúly és nemzsíír De azér fasza
Most ebbe bele lehet kötni h plussz súly de sztem zsír
Szivi.
1et értek!Valahogy engem sem hoz lázba.De azér jókis tanulómotor...
Nekem nemkéne
háát nemtom, sima vékonyka elsővilla, semmi extra fék, sor2, 30 paci.... engem nem hoz lázba.
ha megcsinálnák az új zxr400at sor4, tuti váz, futómű, frankó fékek, és legalább 70paci, akkor az nagyon ász lenne.
odaadnám érte a CBR t szó nélkü
van vki amúgy Miskolcról ? mert lehet mocival leszek egész jövőhéten (Miskolcon)aztán elmennék vkivel össze vissza (Tapolca,Lillafüred, vagy csak a városba ide oda) amikor az időm meg az asszony engedi
Bocs, de nem bírtam megállni, hogy ezt be ne rakjam:
http://www.kawasaki.hu/250r/
Sorkettes
Illetve Debrecenben keresek motorosokat akik még most ősszel is hajlandoak lennének mocizgatni!
Jelenleg egy Cagiva Prima 50es el nyomulok egy kicsit naked-esített változatban de szerintem ennyi bővel elég is arrol a gépről
Így utolag is nagyon köszönöm! levan előlegezve és 22.én hozom is el!
jah ! van egy másik is

megy a Merci meg a BMW a sivatagban! mennek mennek egyszer csak megállnak és hátraszól a Mercedes a BMW nek hogy: te itt egy üveg bor ! mit csináljunk vele? igyuk meg ? mire a BMW ! : nem lehet az a Volkswagen Bora
nincsen semmi 16os gumim sajna,
16os felnire nincs véletlenül vmi vékony gummád? 90es
Honda cbr 125-re slick garnitúra hátul 120/60 elől 90/70 6e Ft fix.
még van asszem 3garnitúra.
06705540998
Nagyon kírály!
Üdv!

Én Ócsai vagyok, de sajna nem ismerem...
Amúgy miért kérded?
Na, de komolyan!
Miért kell annak versenyen részt vennie, ha még ilyen dolgokat kell gyakorolnia, mint elengedés?
Ok vegyen részt versenyen, de akkor nem kell egy kategóriába rakni sokkal nagyobb motorokkal.
Tehát szerintem 2esélyes a dolog.
Igaz,az ilyen srácokkal nem is volt baj,akik mentek a megkezdett ívükön.én ezt a 40másodperc különbséget azért írtam,mert szervezésben szerintem ez picit húzós.ennyi erővel a 600-al is mehetnének,mert akkor az 50másodperc se sok.Mondjuk a 400 mivel elég elhanyagolt kategória,úgyis minden marad ugyanígy(ha egyáltalán marad) ,ugyhogy én nem ez a rendszer ellen szólok,hanem csak annyit szeretnék,hogy ha már ez a helyzet fennáll,akkor próbáljuk meg a legjobban kezelni.Nekem nem ér annyit az egész,hogy 2centire huzzak el bárkitől is,vagy fellökjem,vagy megijesszem.De ehhez az is kell,hogy ők tisztában legyenek azzal,amit te is mondtál,előre nézés és ívtartás.
Azért vannak alapdolgok versenypályán. Aki ezzel nincs tisztában, az elégbátor versenyen indulni.
Az nem gond, hogy van aki 40 sec-el lassabb körönként, ha az ideális íven közlekedik, ugyanis akkor könnyen előzhető, mert kiszámítható! Ne forgolódjon állandóan hátra! Előre nézzen, és tartsa az ideális nyomvonalat! Ekkor nem lesz baj.
Na, akkor tökre egyetértünk:
"azt tudom a kék zászlóról,hogyha beintik,tartsam azt az ívet,amit megkezdtem,"
Hát ez az! a pancserkám, meg azt sem tudja esetleg, hogy hogyan meneküljön előled! Ezt előzetesen igan csak bele kellene vésni a fejekbe.
"A másik meg az,hogy hadne akkor tanitgassam a "rutintalanabbat" amikor versenyem van."
Nyilván nem úgy gondoltam, hogy racsni közben magyarázd el:) Ez alapvetően a szervezők-versenbírók feladata volna, hogy figyeljenek, és szóljanak már a bemelegítés után, annak, aki nem úgy viselkedik ahogy kell, viszont ha nem teszik meg,akkor ugyi kénytelen vagy, már csak önvédelemből is magad cselekedni, legaláb akkor az az egy ember akinek elmondod,az tudja, mi a kotta.
"Aláírom hogy kemény szervezési gubanc ez az egész,mert az ssp400 kategória élmezőnyös ideje 40másodpercel jobb mint a cbr125-é.Ezt a 2kategóriát egy rajtrácsra tenni.."
És akkor ezzel keményen fején találtad a szöget! ez mindenkink szívás, annak is, aki kerülget, és annak is, akit kerülgetnek.
Ilyen tájékozatlanságból fakadó izé miatt volt egy aranyos sztori:időmérő alapján felálltak a srácok a rácsra, elengedték a mezőnyt, eccercsak az egyik gyerek felhajtott plekóval erősen magyarázni kezd a másiknak:
-Te, itt mindenki nagyon bekezdett, itt nincs felvezető kör?
-NIncs!
-Akkor ez már a verseny?
-Az!
Erre lecsukta a plekót, és beszúrt féktávon vagy 2 polgárnak:)
de ha hátranéz,és én 3méterrel beljebbi íven abszolút szüken próbálok elfordulni és ő meg hirtrelen rámhuzza a kormányt.. Neharagudj,de nekemis intettek az idén rengeteg kékzászlót,és azt tudom a kék zászlóról,hogyha beintik,tartsam azt az ívet,amit megkezdtem,számíthatok előzésre,nem kacsázni kell összevissza,ha ezt nemtudja,akkor nem áll készen a versenyzésre.Bármennyire is amatőr verseny ez,akkoris szerintem ez egy alap dolog.Mi is ha a 600al megyünk együtt,engem is köröztek,ugyhogy átlátom miről beszélek.
A másik meg az,hogy hadne akkor tanitgassam a "rutintalanabbat" amikor versenyem van.
Aláírom hogy kemény szervezési gubanc ez az egész,mert az ssp400 kategória élmezőnyös ideje 40másodpercel jobb mint a cbr125-é.Ezt a 2kategóriát egy rajtrácsra tenni..