Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy ismim csinálta ! 24 ért odaadom ! kell a zsé !
Doky, a Tiédnek is jó hangja van. Te hol/mennyiért csináltattad? Tiéd eladó? Én csak azért mondtam, h akkor raptor lesz, mert olcsóbbat nem találtam, meg ennek már hallottam a hangját...
Minden cigány (bocs, roma) a maga lovát dícséri Vegyétek már meg szerencsétlentől a dobot, nemlátjátok mennyire idegesíti
Én is pont erről beszélek
faszt kell itt raptorozni meg vladozni meg mustekezni meg faszkarikázni ! nem mindegy mi a geci van ráirva? amit házilag csinálnak ugyanaz csak esetelg design ba nem tud annyit ! ott az én dobom fele annyi mint ezek és nem vagyok benne biztos hogy nem szól jobban és ahogy megy tőle .....
Hali! Én is döntöttem. Valószínű raptort veszek én is, bár nekem ez sztem kitolódik egy kissé... Már csak azt kell eldöntöm, h kerek, vagy ovál legyen + milyen palásttal...
Szewa!
Na ugy néz ki hogy én is beállok a CBR-Raptor táborba
Na én döntöttem!
Holnap szolok a szervizesnek hogy rendelje meg ezt a Raptor dobot.Még ez van kész a leghamarabb,és elfogadható.
Szerencsére most olyan helyzetben vagyok hogy az ára nem érdekel,csak a 30%-át kell kifizetnem és max 60ezer forint lehet.Ez a dob biztos belefér a keretbe.
Én debreceni vagyok és asszem a csávó aki ezzel foglalkozik vagyis legalábbis az aki barátomnak is csinálta asszem Hajduszoboszlói, ha komolyabban érdekel akkor rákérdezek h hogytudnád felvenni vele a kapcsolatot.
Hello. És mégis hol kell keresni hogy ennyiből kijöjjön egy rendszer? (dobom már van, csak cső kellene)
a Fogyasztása 2 és 4liter között van 100on attol függöen h hogyan hasznalod
Amugy 45e-ért lehet csináltatni teljes sport kipufogó rendszert, csak a megfelel ember kell hozzá
És kegyetlen hangja lesz ráadásul plussz nyomaték és plussz 10km/h
injektoros cbr? menynit eszik az? 1litert 100on?
A 2007es "verzsön" (amelynek mátol énis tulajdonosa lehetek ) valóban gyengébb mint elődjei ami amiatt van h injektoros ami nemköpi annyira a benzint mint egy karburátor de ez az erő differencia teljesen természetes és nagyon kicsi mértékü másrészröl az injektornak köszönhetöen főként egy sport elektronikával sokkal precízebben belehet állítani mindenféle benzin adagolást amivel nővelehtö a teljesítmény!
Ha már hangról van szó, ezt találtam:
http://www.youtube.com/watch?v...
azt mondják a 2007es verzsön gyengébb mint elődjei...
vélemény?
Csak Te oda nem pályázni mentél gondolom.Én mire odaérnék hulla fáradt lennék és utánna már nem lenne erőm döntögetni.
Miért? Én mentem már le Szeged mellé Székutasra a cbr-el!
Nekem nagyon messze van Kakucs pedig nagyon szívesen mennék!
Ja az jó volna! Meg van, mindenki jöjjön le kaucsringre!
Basszameg de kár hogy ilyen messze lakunk egymástól Egyszer összejönni 10-15-en CBR-esek és gurulni egy nagyot
bekőőő tóóóni
Annyi bizony és igy is megy 140et.NAGY RITKÁN!Tudod szakadék hátszél miegymás
nekem másfél hónapot kellett várnom. Mármint többet is kellett volna de annyira tele volt már a tököm hogy felültem a motorra, elmentem a Vladohoz és kb. megcsináltam magamnak (nem vicc) én szegecseltem, én sorjamentesítettem a palást végeit, én tömtem meg üveggyapottal és én ragasztottam rá a matricát. Szóval meglepő mód 3 óra alatt kb. a semmiből készen lett. A titánium pipa volt az egyetlen amit nem tudott volna azonnal megcsinálni, de azt meg egy Balázs nevű 600RR-es barátom csinálta nekem, közvetlenül miután megrendeltem a kipuffot a Vlado-tól, szal arra nem kellett várni az ott állt a művelyben másfél hónapja.