Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

garázs elött van egy "előszoba" ott vannak a távirányítós autók (Hpi savage,rs4 s.n.) meg ahozzá tartózóvackok meg az öltözékem a kesztyű kivételével ami a garázsban található radiátoron található
furcsa te is a garázsban tartod a bőrruhát? szinte minden ismerősöm!
nekem a szobámba van a falra függesztve, a többi cuccnak meg egy kis külön polcocska van "szentély" :)
jah sízokni,harisnya+garbó+pulcsi leizzadok mire leérek a garázsba ott meg jön a bőr cucc
az izületproblémáim meg már sajna amúgy is megvannak, köszönhetően hogy pár telet lenyomtam simsonnal meg romettal. na meg egyéb okok miatt is.
az 5 év gari minden csak nem valóság.

a nagy hideg télleg szétbassza a térdet, de nem 10 meg 15 fokban! amúgymeg bőrgatya + alatta még 1 réteg, vagy netán neoprén alsó (ha van). Volt probléma, nincs probléma!

Hóban én sem fogok motorozni, de hidegben igen! Letakarom a hűtő 1/3adát hogy be tudjon melegedni, beöltözök mint az állat, azt mehet a menet. Csak lennék már ott :(
bőrruha!
Jaaaaaaaaa lehet ugy is hohy minden indíításkor melegítem vagy 15 percet de látom neked Apriliád van ogyhogy mindegy neki hogy hideg vagy meleg. 5 év garancia!Ja és van aki nem szeretne 25 évesen izületproblémákkal orvoshoz járni.A nagy hideg szétbassza a térdemet.
hóba? annál azért jobban féltem a gépet de amíg nincs hó meg nem szakad az eső (esőbe nem mocizhatok ez is egy marha jó szülői szabály) addig mehet a menet
én meg egész télen használni fogom óvatosan mivel autós jogsihoz utaznom kell majd nem 50km-t :S pff ennyi erővel pestre is mehetnék na mind1 .... Kakucs mellé megyek majd Dabasra mert ott lényegesebben olcsóbb meg 2 hónap alatt meg van ha igaz
mijafasznak?
milyen téli álom? 16 fok van! meg amúgy is! fel kell öltözni és kész. Én minuszban is motorozok/nék. Onnantól necces ha nagy hó van, de még az is belefér néha.
Téli álmot alszanak a Vasak
Szerintem is vegyél inkább nagyobb vasat...Ezt ne tuningold...
ja de van köztük egy tuningolt
a CBR versenyen 125-ösek a CBR-ek.
annyit amennyit ráköltenél hogy menjen, na abból már vehetnél egy erősebb vasat is :)
Csak úgy kíváncsiságból lenne 1-2 kérdésem:
Az alap motorom 130-at megy.
Ha K&N sportlégszűrő és egy sportdob lenne rajta, mennyivel lehetne több?
Ill. ha ezek mellé még egy 22 lóerős 150-es kittet raknék hozzá, akkor mennyi? (persze áttételezéssel)
Ill. ha csak önmagában a 22 lóerős 150-es kitt lenne rajta, akkor mi lenne az ábra?

(Amúgy a CBR125 versenyen 150-esek a CBR-ek?)
http://www.endurance.co.jp/sto...
itt pedig általam még nemlátott kiegészítöket találtam a cibrihez egyaránt a 125ös és 150es modellekhez
csak kár h kínai az oldal

Remélem senkit nemzavarok csak épp ráfügtem a google-ban a cbr keresésekre
nagy az isten állatkertje
Ez már fáj!
Faztek JX 125
http://roadwin.mforos.com/7074...
kb 390e forintért megvehető kéozelem akkor a minőséget...
Nagyon helyes, tessék ám beöltözni!
3 nadrág, sál, sapka, síkesztyű
Tessék vígyázzni magadra tesó!
Jó utat!
az a Kymco 125-öse ha jól emlékszem
majd felnyomom róla a képet ha hazaértem.