Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja nekem nsr-em wan.jó motor de tom h 1 mito,rs bármikor megweri!a cbr keweset eszik!pályáról nem tok mit mondani mert nem járunk
wan6 cbr125 és 3 nsr125! tudjuk milyenek!eggyüt motoruznk.minenkinek wannak gíengéi!
ott a pont
visszavontam hogy sír a pofátok...:)

peace
Nah, ez normális hozzászólás volt Vitázni lehet, a veszekedésnek pedig nincs értelme ú

Peace
amikor kint voltam kakucson és ő is ott volt nem mociztam. csak ácsorogtam a kilátón. egyébként meg nem szoktam magamat fotózgatni. keress majd sp-t és az valszeg én leszek.
egyébként kik vagytok ti hogy itt képekért sír a pofátok? feljöttem elmondani a véleményem, semmi kötelezettségem nincs hogy kitegyem a mocim.
na ez már sokkal jobban hangzott, ha így jössz ide nincs ekkora "balhé"
én nem veszekszem. és tudom a 2T gyengéit mert majdnem minden hétvégén tetőtöl talpig olajos vagyok. csak azért szóltam bele mert itt most kakucsról volt szó és a haverotok olyan hülyeségeket hord össze mint az állat. én elismerem viszont, hogy a cbr-rel nagyon olcsón kijön és nem kell plussz pénz magával hordania mert lerohad a motorja és hívhajta a trailert. ami engem nem érint mert pályára van a mocim és mindig azzal viszem. ezért mondtam hogy pályán nevetségesen gyenge a cbr.
kakucsos képet kérünk mert bikepicsről nekem is 2 katt aztán sztár vok
Nem vagyok seggnyaló. Nekem is apriliám van. Jobbnak tartom mint a CBR-t. Jah és légyszi képet tegyél a mociról, mert mondani bármit lehet. Kössz majomfejű.
nem kell weszekedni! 2t 4t mindig is ellentét lesz!
nem is akarlak megismerni.
van akinek nem támogattják a hobbiját, kamion meg nem kpre lett szóval ne szóljál míg nem ismersz....
kitöltöttem. mi kell még majomfejű? képet is adjak ahogy áll a motor a ház előtt?

ti ezt elismeritek? azt elismered, hogy ott magyaráz nagyképűen, hogy mindenkit elpicsáz? ő a cbr-es isten? ti meg meghajoltok előtte. gratulálok seggnyalók, fepi te vagy a legnagyobb. szeressétek csak a hülye beképzelteket.
emberek! mi folyik itt!ezt nem kell
Nekem szövegelsz? És ha az jön le. Sztem neked egy simsonod van és ezzel a szánalmas ugatással próbálod a kissebségi érzeted kompenzálni. Hány éves vagy? Sztem 10 körül. Utána már több esze van az embernek...
téged ki kérdezett? kamionra van pénzetek de gatyára nincsen? ne nevettesd ki magad, használtan kapsz 20-30-t szinte hibátlant.

nem teszek fel magamról képet képzeld. a te képeidről mi jön le ha? az h motorozol az utcában? hát de kurva jó, te már nem vagy arctalan.
vegyél már vissza! mit nem lehet ezen érteni? töltsd ki az adatlapod! de jobb ha elhúzol innen a genyóba, mert akik ebben a topikban vannak, legtöbben elismerik rockyt szal nem jó helyen ugatsz!
és ha akkora csicska hogy nem tudja mennyi idő alatt gyorsul egy RS 100-ra akkor ne írja! Én sem beszélek az uj gyógynövény kivonatokról, mert nem vagyok kompetens benne. Ő még életében nem ült olyan motoron, de kurvára vágja mi merre meddig.
Ember, a filmet képletesen értettem Jah és itt az arctalan embereket semmibe se vesszük szal, vagy töltsd ki az adatlapod, vagy húzzál innen valahova.
én még rockyt csak vidin láttam motorozni de ott meggyőzött mit tud. farmerban motoroznak páran és ... ? én is abban ez van alatta a térdvédő aztán leszarom hogy szakad szét a nadrág majd ha lesz pénzem veszek rendes ruhát de még diákként nincs annyi hogy na akkor egy faint venni ami minden hogy megfelel és nem a márkára gondolok
szerintem neki kéne a film alatt visszafognia az arcát.
és mielőtt azt hinnéd nem ismerlek, láttalak már kakucson, bár én nem motorral voltam, de nem nagyon láttam hogy egy 2t 125-5 is otthagytál volna olyanok közül aki tudott is. azzal ne gizdulj hogy valakit aki farmerban, meg 10fokot döntve motorozik azt otthagyod. mert ugy mentek el melletted mindenhol ahol akartak.
Vegyél vissza pls. Ez nem az a film. Ha figyelmesen megnézed, nem egy motorost nyom le, és hiába megy egyenesben 180at egy RS, ha aki vezeti nemtud motorozni. Tény, hogy az RS többre képes, de majd, ha te ki tudsz úgy motorozni egy CBR-t mint Rocky akkor ugassál.

Peace
Itt lakik a kurva nagyarcu RockAndyRoll?

Figyelj hülyegyerek gondolkozzál már miket írtál a szaros CBR videó alá. Kinevetteted magadat, hogy elalázol egy RS-t vagy mitot a kakucsi pályán? Értesz te egyáltalán a motorkhoz? Vagy honnan szülsz ekkora faszságot magyarázd már el! Nem megy egy RS 180-t. Minimális bütyköléssel kihozod a 180-t, alpok adrián majdnem 200-al mennek el a célegyenesben (ismétlem majdnem). És ne gyere nekem a szaros fogyasztásoddal, most a kakucsringről van szó, ergó versenykörülményekről, leszarom mennyit fogyaszt a szemeted, azzal gizduljál akkor, hogy te miyen kurva jó olcsón hazaérsz, míg az RS-es pajtásaid dupla vagy tripla annyi pénzből. Ezzel lazulj. De egy olasz 125 ös megeszi a CBR-edet, lenyeli aztán kihányja. Begurulsz a pályára és ezek a recsegő hangjukkal rajtad nevetnek. Tudod kisfiam ez a technika. És ahol ilyen technika van ott ne várd el az alacsony fogyasztást meg sírjon a szád azért mert sok a gond vele. Dönts már el mire használod, és annak megfelően ugassál. Hangsúlyozd a fogyasztását és a megbízhatóságát de akkor ne ordibálj hogy elpicsázod a népet mert te SOHA nem picsázol el azzal a szartalicskával egy épkézláb motorozó embert 125 2T-n. Erre ráteszem a nyakam. Rohadt nagy a szád amióta kaptál egy serleget. Nagyon ügyes vagy tényleg, elárulom, hogy azoknak a CBR-eseknek a nagy része kb. egész évben akkor ül motoron amikor te nagyon gizdán otthagyod őket. Nagy érdem bazmeg. Olyan nagyon király a géped akkor meséld el már azt hogy alpok adrián miért körzik le az RS-ek a verseny alatt ezt a nyomorék szar motort? MIÉRT? És kakucs miben más hülyefasz? Több a kanyar? ÉS? Mennyivel könyebb az a romhalmaz mint egy Mito pl? Semennyivel? Akkor mégis mi a büdös fasztól mennél te jobban ha? Ennyire buta gyerek vagy te....

Többi hülye CBR-es meg okoskodjatok hogy miyen olcsó ez a motor meg nem is fogyaszt. ugassatok csak, minden 2T-s kiröhögi a nyomorék szarotokat. Nem érdekel senkit a hangja, hogy megérkeztek mély hanggal és úgy néztek ki mint egy cirkuszi majom egy biciklin. Egy 2T-nek ezerszer több erő árad magas fordulaton a hangjából. De tudom hogy most erre fogtok ugrani majd hogy brumm brumm milyen a hangja. Arról a beszéljetek, hogy mikor vernétek el egy 2T 125öst versenypályán. elmondom, soha. kevesek vagytok ti ehhez. Nézzetek egy RS lámpájába ott ráncolja a szemöldökét mint egy ördög. Gyorsulásról meg RockyAndykám ne magyarázz mert úgy hagyják ott a gépedet mintha szemből jönnének!

Gabesz
Holnap Dodorékkal gokartozunk, és motorozunk du. kakucson.
Péntek du. viszont megint lent leszünk páran robogókkal.
Aki szeretne, az jöhet.