Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én tegnap is voltam megáztam,vizes volt az út,de kkkk.... maaaarhaaa jó volt
Ma énis megyek
Megyek moccolni!
De hülyén néz ki a felnicsik.Csak vicceltem
felállítod az utánfutóra, kétoldalról kifeszíted spadiferrel, mondjuk a váznál fogva, madzaggal behúzod az elsőféket és valamivel össze kell húzni a telót meg a rugóstagot, hogy ne pattogjon el az úthibákon.
Szerintem ha mindenáron utánfutón akarod szállítani akkor szereld le az idomokat,és öreg gumiabroncsokra fektesd rá.És lassan húzassátok.Úgy nemlesz baja de inkább ülj fel rá és úgy szállícsd...
Nemtom ezeken nincs középen az a nagyláb mint pl a babettán ugye?Nemtom deha esetleg vna akkor arra a központi lábra állícsd fel és jól fösd ki mindenhowa a mocit csak elne dőljön.
én igen mellettem a haverom... 3 órát vártunk utánfutóra mert persze hogy a túra legtávolabbi pontján volt:P a vicc h másnap pöccre elindult és azóta jó....
Úgy tűnik hogy van egy vevőm a sportdobomra 45000-ért Csináltatok egy másikat ami nagyobbat szól majd(MARTIN)
lerobbant honda?
istenkáromló
monjuk ha egy 600as cbr-en ülök nem szarok be ha egy ladás zsaru elkezd villogni rám
hello!szerintetek mennyibe lenne az ns-1-em dugozása nem sült be csak 25.000 km van benne 16 éves és a gyári dugó van benne
és sztem már kopott és egy picit zörög a tügörgő!elöre is kössz az infot!
ha akartok vegyetek fel msn-re:easyrider_16@citromail.hu ez a cím az email címem is :)
Én is láttam már az Árpád hídon smkp (rendszám nélküli) CBR600-ast ....
haver paksról hozta a gépet, rendszám nélkül a balatonra... gixer600
belefér, csak ne találkozz rendőrbácsikkal... pláne amelyik kötözködni szeretne.
papírok nélkül nemakarok közlekedni vele
Darabokban
olyanról még én se hallottam valami legenda lehet
Minek szállítani menj el vele. VAgy ledöglött? MErt olyaról még nem halottam.
nem konkrét cbr téma de hogy azzá tegyem: ti utánfutón hogyan szállítanátok egy cbr-t? (125)
ma volta mcsepel művekben, csomó motoros bolt van.. találkoztam két cbr25-ös sráccal, meg a gumiboltban egy egész sor csak kis cibere gumikkal volt tele.. kemény.
Sok sikert hozzá...

Mellesleg ha rr hez jutok, én sem igazán pirosas színben látnám, hanem fekete fehérben,vagy vmiben, ezért valszge én is fujattatok, a kérdés nem hülyeség, de én nem tudom...
4ezerért átírják asszem de akkor kell másik papír stb ....