Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

röhögj inkább magadon te sügér

"még jópár irást fogsz ma este még irni amitő"






Én inkább nem irok a te irásaidra semmit mert a végén csak rólad szól a forum
Azért jo nézni hogy húzod fel saját magad kis hülyeségeken
Jókat röhögök rajta,és igy ahogy nézem szerintem még jópár irást fogsz ma este még irni amitől mégtöbbet fogok röhögni.Hajrá!
dob nélkül ne mlehet menni? talán az hajtaj meg a kereket? végülsi ott van a közelében !

és látod pont ez mondtam :
"Én is akarnék jobbat,de az vagy nem fér bele a 60ezres keretbe"
drágább = jobb ? na pont a tefajtádat lehet megcélozni mindenféle szennyel amiért egy ember pénzt bir kiadni mert azt mondják : ez jó ! nem véletlenül kerül ennyibe
nem azt mondom hogy ami drága az nem biztos hogy jobb de nem feltétlenül ! elvégre te irtad hogy az MTZ jobban megy a CBR nél ! melyik az olcsóbb?
na mind1
én itt fejezem be asszem
jó éjt neked Yanekkennn
mehetek aludni vagy van még vmi baromság? mert szivesen elvitatkozok veled a semmiről!
Ezzel meg majd kiderül.Nekem a lényeg az hogy dob kell minél gyorsabban és csak hivatalos számlás lehet mert a biztosító csak azt fogadja el.
Sajnos dob nélkül nem lehet a motorral menni,és ez a dob az ami még a leghamarabb megérkezik.
Én is akarnék jobbat,de az vagy nem fér bele a 60ezres keretbe,vagy 3-4hetet kell várni rá :(
Akkor marad ez a dob
na okoska elmondom neked hogy azért irtam mert a te irásodból az jött le hogy a 48 ezer forintos nyavalya az bizony többet tud mint a 25 ezer forintos ugyanaz ! csak mivel te nem tod hogy és miből csinálnak egy kúrva dobot azt sem vágod hogy tök ugyanazt kapod meg csak drágábban ! ezen mit nem értesz? hm?


azt meg hogy Kenvelo meg Fox azért irtam mert te egy ilyen látszatköcsög trendigyerek napszemcsiben feszitős lúzernek tűnsz aki attól hiszi magát nagynak hogy rá van irva vmire hogy Raptor vagy Kenvelo vagy Adidas vagy tök mind1 mi csak látod nem látsz a sorok közé és bizony fingod sincs hogy mit beszélsz !

javaslom művellődj kicsit tanulj ezt azt és ne egy ilyen üresfejű semmi legyél mint most vagy!

ja és egy ilyen értelmesen megfogalmazott mondat után te ne oktas már ki:
"Inkább majd megkérdezek róla valami másik haverodat.."
Én inkább nem szólok bele Az előző cbrjét próbáltam sima és sportdobbal is. Sportdobbal jobb volt. +nyomaték és faja röfögős hang. Ennyi.
Hát ez kééééész

Idézet magasan müvelt barátunk irásából : " te akkora hülye vagy mint a..." és ezek után renccert,mtucc, ionstabilizátor vagy mi?(ez már majdnem olyan mint a Szalacsi) , Fox meg Kenvelo ruhám van(ez vajon hogy jön ide egy motoros forumba?)
A többit inkább nem is minösítem. Inkább majd megkérdezek róla valami másik haverodat hogy mi milyen valahol
Ugy érzem hogy inkább nem is érdemes hozzád szolni mert csak jobban felhuztod magad és a végén még agyvérzést kapsz.Aztán majd vihetnek egy rendes Dokihoz.....
Hát az előző dob nekem jobban tetszett Bár izlések és pofonok
semmi több? képzeld ha elbasszák nemhogy ugyanolyan erős meg nyomatékos lesz hanem veszithet a nyomatékából ! és azért nem mind1 hogy növekedés vagy szintenmaradás vagy csökkenés ! lehet neked mind1 de nekem pl nem !és tutajra veszem hogy az én dobommal erősebb mint a Raptorral ! volt már egy CBR em arra is ők csinálták az is erősebb lett tőle de ez még jobban megy annál is ! én tudom mit mondok kipróbáltam annyi variációt hogy ajaj ...
Én nem is várok el teljesitmény növekedést.Ha százalékban nézném hogy mennyit tesz rá egy sportdob akkor se lenne valami nagy lóerötöblet egy ilyen kis teljesítményü motornál.
A lényeg hogy igyis-ugyis le kell cserélnem a dobot.Gyárit nem akarok rá,és mivel csak 30%-ot kell kifizetnem igy hát miért ne legyen valami jobb kinézetü dob?
A hangja más lesz töle szerintem de semmi több.
100.000 ezer akart lenni

és képzeld megdolgoztam a kibaszott motorjaimért !
ember te akkora hülye vagy mint a faszom ! kérdezd már meg fepit miylen autókat visznek ahhoz a béna gyerekhez hogy rakjon rá dobot meg renccert !

agyalágyult ! ne ugass ha ne mtucc vmit ! vedd inkább a 100 forintos dobot ! ugyanaz van benne mint az enyémbe csak tod vannak hülyék akiket le lehet huzni ! sokan egész jól megélnek ebből ! te mit hiszel miből áll egy dob? van benne ionstabilizátor vagy mi? annyira kúrva egyszerű hogy még sztem te is meg tudnád csinálni ! észény!
inkább halgass ha nem értsz vmihez!
nyugodtan vedd meg a Raptort meg a T-rexet mega lófaszt! azt hiszed többet kapsz? hát tévedsz! csak neked az a lényeg hogy tudd mondani hogy : xxx dobom van meg Honda motorom meg Fox meg Kenvelo ruhám van meg faszom .....
Jah és akik Doky dobját csinálták, több mint 10 éve foglalkoznak kipuffkészítéssel.
Mint írtam a te dobod is Józsibácsi álltal összeeszkábált dob. Úgy mint a Martin, és az egyéb magyar cuccok. Mondom, egyedül a Bódis alapoz mérésekre.
Nekem van saját keresetem,én fizetek mindent,anyáméknak semmi köze sincs hozzá,mivel már nem is velük lakom.
Ne magadból induljál ki.A pénz nem csak aputól meg anyutól jöhet.Lehet dolgozni is érte
A hozzászólűs egy pontosan átintegrált példája volt a te irásodra.
Nem a motorok kora a lényeg hanem a a tény hogy te miket akarsz összehasonlitani.
Egy Jóskakoma kömüves ember álltal összekalapált dobot egy rendes sportdobbal. Na persze ez is megérthetö mert meg akarsz szabadulni töle,és egy névtelen ócskavasat csak igy lehet reklámozni hogy meg is vegye valaki
vki elüthetne engem is hogy lehuzzam kcsit a biztositót ! gyosran kötök egy kaszkót aztán lehet vadászni rám !
De ha valakinek van a motoron cascoja és esetleg meg van huzva a dobja,ajánlom neki a biztositós megoldást!
Azt tudni kell hogy a kipufogódob nem javitható!
A casco rögtön cserére veszi fel,és vehetsz a gyári helyett sportdobot is.
A dobnak csak az önrészét kell fizetni.
Persze ez attól függ hogy mekkora az önrészed,és hogy mekkora az önrész feletti százaléka.
Nekem most igaz nem csak a dob volt,igy az összeg jocskán tullépte a 50ezer forintos önrészemet,ezért az alkatrészeknek a 30%-át kell kifizetnem.
Nekem ez most megéri mert több sérült alkatrészt is felraktam a motorra a szemle elött,igy marad pár alkatrészem(elsö sárvédö,tükör,elsö-hátsó index,kormánysúly) ami még jo lesz késöbb,esetleg párat el is adhatok belöle.
A lényeg hogy a sportdob is csak 30%-ba fog kerülni,igaz nem lehet több a teljes ára mint a gyári dobé azaz 60ezer forint. A LeoVince sajnos alapból kizárva :(
haa 14,4 et anyukád fizeti akkor meg ingyen nem? tök jó !
Elmondanám, hogy Mo.-n szinte az összes dob házi sufnituning. A Bódis az, ami mérésekre van alapozva és bizonyított teljesítménynövelő hatása van.
ez a hozzászólás kúra sok észre vall ! kb mint egy döglött hintalónak !

1 éves motort 100 éves matuzsálemhez hasonlitani ! grat

na te nem vagy okosabb mint egy ötödikes !
Egyébként nekem a 48ezres Raptor dob 14400 forintba lesz csak
Hát akkor inkább ez mint egy házi készítésü sufnituningos
Ilyen hozzáállásal"faszt" kell CBR-ezni?
Nem mindegy neked mi van a blokkra irva? Inkább vettél volna egy 250-es ETZ-t rezó dobbal meg trabi dugóval sufni tuning szereléssel.Jobban megy mint egy CBR 125-ös csak desingben nem tud annyit,de fele annyiban van





Ha neked mindegy hogy mi van a motorodon az a te bajd,de mások véleménye nem ez,és szerintem ezen itt te nem is tudsz változtatni.
tai utánvéttel vagy 2000 forint asszem azt kibirom ha kell