Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Purmo,amugy grat,nagyon tetszett ahogy kanyarokban szikrázott a kipuffja a simsonnak:D marhajól mentél!
sérült tricolor 600RR-t veszek és nem igazán szívemcsücske a piros szín, tehát alap hogy átfényeztetem valami másra. Itt egy elképzelés
Azért a Bodis más tészta. Dolgozott az akrapovic-nál. Mint ahogy Vlado is.

Azért az érdekes, ha valaki azt mondja, hogy felrak egy dobot egy motorra, és az jó más motorokra is.
Sok motor szerelő panaszkodott, hogy mennyit szoptak a sufni dobok miatt. Nem ad megfelelő fojtást, megrántja a benyát, elmelegszik a dugo, és már szlopizza is az olajat.
Mit vitatkoztok itt a Dobokon? egyébként Dokynak igaza van és ugyanolyan szépre meglehet csinálni 1 Dobot mint pl a márkásat. van1 ismerősőm aki ilyeneket Gyárt véletlen Ugy Hivják h Bodis Sándor nekem a Tavaszra felkerül a Bodis rendszer Jo tudom hogy nem a Bodis nem sufni tuning de ő is sufnival kezdte és monta hogy ha számítogépes bizbaszal számolgatnak nem sokkal lesz erősebb mint a házilag készítet azt monta alig érezhető hogy más a Bodis Rendszer mint amit ő régén csinált
már persze ha érdekel valakit!
Szevasztok! Eladó a derbim!

http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Szép képek. Jó fotós készítette.
Elhiszem én. Ha meg tényleg azok vannak (főleg egy jó rezó), akkor egy jó ember mehet annyit, de akkor is kemény idő.
Úgyhogy elismerésem.
Szevasztok, a Doki dobját az ócsárolja, aki ült a mociján és nem érezte az erőt! Egyébként az a dob legalább 2-3 cbr-t is kibír, hoppá. Akik készitik pl,autókra, a tulaj eladáskor leveszi és fölrakatja a következő kocsijára,bocs.
az a baja gixxer tulaját nem ismerem de a 600 RR ét meg igen !

csak a gixxer nagyon áron alul lenne pont ezért félek tőle!
Ja meg azthiszem, hogy K4töl más a futómű/fék. Az azért jobb.
Ja az nem én vagyok! Dávcsi (Juhász Dávid)
Pássz.

Hallani jót, is rosszat is. Nekem semmi bajom, bár K6os 750es. Ismeretségemben van gixxer 600 50000+ km-el. Nagy gond nem volt. És a motorsulis cangák is müködnek, pedig kicsomagolás után azonnal versenypálya!
Szerintem nagyon függ, hogy ki, és hogy használta.
látom a képen Suzukid van ! szted megbízható gépek ezek ? legalábbis a CBR ekhez képest (nem a 25 ösre gondolok) mert most rám akarnak sózni egy 2003 mas K3 mas Gixxert de nem nagyon tudok ezekről a gépekről semmit!
te vagy a közipső képen? jó be van dűtve a bicikli
Sajnos csak itt látszol, hátul. Pedig akartalak fotozni, csak el felejtettelek.
Dávcsi a hatkilóssal.
Robogósok.
add el és vedd meg az enyém ! iylen egyszerű ! én meg megyek haver 600 RR éért !

lökd be amúgy a hirdetés linkjét az RX fórumra meg iylen helyekre
ÖÖÖÖÖ... Meglátjuk a technika mennyire áll össze. Tudod, járatós Jah, eladó, CBR csere érdekel, akár ráfizetéssel is (mondjuk mostanság mindennel ráfizetek )
ill az eleje nem neekd
neked ! bár felőlem mehetünk Yanekkennel crosspályára a CBR jeinkkel ! néhol lehet fennakadna de biztos jó móka lenne ! lehet ki is próbálom
Ez most kinek szól Doky?
és röhög magán ! hát beszarok !

nem Fepi nem unjuk
ha kijössz velem 7végén a turaringre igérem abbahagyok mindent !
nah?
Zolorb!
igazad van, a motorom nem teljesen gyári, 60ccm, 2 felümlő, meg egy rezó van rajta. a vége elvileg 70-75körül van. namármost az 57es időt lovász barátom mérte, és fábián is ennyit mért. én hiszek nekik. tudom, hogy 63km/h-ás átlag, dehát ennyi az annyi. ha enm hiszed, legközelebb megnézheted
ja és szivesen venném, ha valaki megdobna pár képpel
üdv: Pedróza
NEm unjátok