Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

39 öltés,kívűl ennyi volt,a nagy varratnál nyílt szét(ott is),csont több helyen kint volt,a lábamat meg úgy kellett összefogni,hogy szét ne hulljon,egy román katonaorvos egyből amputálni akart,de anyám szerzett egy profit,akinek a mai napig hálás lehetek,hiszen nagyon jól megcsinálta
Dokynak üzenem, ha leggközelebb lejön megmutatom a készülő kismotort.
és mennyinél tilt?
Nem baj a gyermekeimnek készitek Mini Riga vázból 1kis motort, kell az utánpótlás .
nekem fzr 100-nál 9000-et.
sokunkat veszítünk el szaros autóvásrálsáok miatt..
Eladtam a kicsikét és idén nem is veszek új motort. Autó jön most aztán ha összejönnek a dolgok akkor jövő nyáron egy kategóriával följebb újra csatlakozom a kétkerekű világhoz!
hát mi történt ?
Na én egy időre visszavonúltam a motorozástól és elbúcsúztam a CBR125-ösömtől! Egyik szemem , másik !
hát ez felrobbasztódott
mit forrasztasz?
öömm...heggesztős-bikinis még nem készült, de még bármi lehet..
egyelőre van egy pulcsis-forrasztós :D
király volt amúgy tegnap újra 2T-n ülni ! remélem majd még ideadod vmikor és kihuzathatom jobban is
POWER SZELEP
feltehetnél egy videót amin épp heggesztesz persze bikiniben
láttam vissza is igazoltalak
hangja csak volt holnaptól megy vissza a gyári
látom figyelsz
azt mondtam kb honnan emlékezzek én ilyenekre?
a tiéd 3 masba 65 nél mennyit forog? fejből kérem a váalszt
Ok akkor tovább lépek.Kössz
hello. én megtalálltalak és bejelöltelek jaja szép hangja van Doky cbrjének
Hát ne mtom miylen kar van rajta de a nagyvason 3ezer körül már lehet kapni...
Hát LÉri haver ezt megszívtad, de tok 1 jó boltot ahol 3 ezerből megúszod
Doky neked 100 nál 6-osba 8500 forog? nekem 100-nál 7250-7500 között
szasztok skacok! elsö: nekem a cbr 100 km/h-nál és 6. sebességben PONT 8000-ret pörög.
másik: nem tudom pontosan hol tört el a kuplungkarod, de akkor járnál a legjobban, ha megheggesztenéd. a DT.-men szinte tőből tört le, megheggesztettem és utána ráhuzom a gumit akkor nem látszik.. de amugysem vészes az a "forradás".. amugy számithatsz rá, hogy 5 alatt nem uszod meg, és akkormég nem is "eredetit" vettél..honda boltba sztem jócskán elkérnének 10 ezer fölött..
üdvök
beszámitás nem érdekel!
más terveim vannak
hamarabb bemelegszik
de amúgy a használati utasitásba 1300-1500 at irnak
minek olyan magas alapjárat?
nsremen 1000körül volt...