Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 16ért vettem másfél éve.
sajna ebbe a km ügyben tavaly nekem is volt 3 hónap kiesés műtét miatt. mindig ér vmi
na jó, de az autóst is leszorítják..., szóval ezek nem biztos hogy pont a mocisokat útálják csak simán faszok nem kell a csöpp kis agyukban ilyen bonyolult dolgokat keresni mint járművek megkülönböztetése
asszem 11 vagy 15 ért ! már nem emlékszek

de a fekete nekem is jobban tetszik csak nem tudtam hogy van tök feketébe is!
Nekem ugyan ilyen van, csak feketében. te mennyiért vetted?
Kedden jövök haza laza 100-al a Balcsiról előzök 1 fiatot és mikoe melé érek elkzdi rám húzni a kormányt anyira h már majd nem füvőn meek kábé50cm helyem volt az útonde azé megelőztem a kurváját
Doki hívjál föl!
nem vagyok ez a kötekedős fajta , néha még az elsőbbségemmet is átadom a majmoknak de ha mégegyszer leszorit vki akkor .... csak legyen rajtam a kesztyű ! azzal leütök akárkit
én ajtóba rugok bele ha kritikus a helyzet
na iylen nekem is volt
előztem és ugye a CBR hááát izé ... na mind1 szóval ugy nézett ki éppenhogy beférek és be is fértem de a szembe jövő hülye szuzukis picsa még rámlegyezett meg akiartam fordulni csak a nagy csúcsforgalomban mire elértem oylan helyre hogy me gtok fordulni az már ákron bokron tul járhatott ....
a kúrva annyát

pedig rajtam volt a kesztyű és van rajta aza karbon izé .. na ha azzal kapott volna egyet lehet nem áll fel
én meg pár 10ezret..és mai napig nincs
én 2 nyár alatt mentem egy 10est ebből 5 jogsi nélkül
1 nyár alatt mentem 4ezret dt vel
nekem minden kanyarba kicsúszik
szerdán vagy valamelyik nap mociznom kellett a városban..muszáj volt...kb 5 ször utöttek el majdnem..jó oké...nem figyelnek az autósok nem vesznek észre...de volt egy csaj,aki direkt huzt a arám akormányt...rámnázett..aztán húzta...geci kurva annyát...utána kellett volna menni aztán berugni a lámpáját vagy valamit
AMugy mi történt pontosan a lábaddal? már arra a nagy varratra gondolok a térdeden...:(
ez nagyon kemény b**meg! na erről beszélek....
Nekem 4 éves kihagyásom volt emiatt,egy autós kicsit átszabta a lábam,ezért tartok még csak 15 ezer kmnél,de én "igazi lovasnak" (vagy épp nagyon hülyének) érzem magam,nem tudok a mocitól elszakadni. Hideg fej,felelős vezetés,óvatosság és RUHA!
Helló doky miért nem válaszolsz?
csak nem ők is olajoztak?
Örülök vykee, hogy sikerült összeérnie a véleményünknek.. derék és okos gondolatok voltaak amiket irttál. megynugtattál
csak még annyit hozzáfüznék, hogy nem mondtam, hogy miután elestél ne ülj motorra (ezt a ló-lovas hasonlatodra válaszolom,. mert attól még hogy baleseted van,. túlléphetsz rajta és mehet minden tovább, de az emlékek akkor is megmaradnak ahogy itt páran irták..
pussz
hát én kb 18nál járok 2004 óta (( tudom nem vmi sok , deközben volt több, mint fél éves kihagyásom) , de szerencsére, baleset mentesen...
én a 2év alatt 15ezer kmnél járok és 2 esés volt. Egy komoly egy figyelmetlen autós miatt és egy csúszás mert én voltam a f*sz mindig többet többet akartam a parkolóban dönteni aztán lakók rá segítettek de ez hosszú ....