Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

további szép napot mindenkinek megyek melózni
Nekem azt mondta a cimbim van hozzá érzékem mert egyszer amikor nála tanulgattam hirtelen kellett volna bevennem a kanyart,lefékeztem és ahogy lassan enkedttem ki a kuplungot hirtelen gázt adttam és a füvön kicsuszott a hátsó kerék.Megfogtam és egyenesbe raktam.Azt mondta ez jó ha nem pánikolok be.ez egy simsonnal volt.
van aki hamar tanul...van aki meg soha...
a kilóméterek és a képességek

mert van aki hiába erőlteti a motorozást nem megy neki
legalábbis én már hallottam iylen gyerekről
Nikkybaba!Neked viszont ebben van igazad!Nem véletlen hogy nagyobb teljesitményű motorban nem gondolkodom egyenlőre.Tudom az én határaimat.Tudod sok szülő abba nagyot hibázik hogy megveszik a gyereknek a nagymotort és fogalmuk sincs hogy mennyire gyakorlott vagy sem.Egy nagyon jó barátom azt mondta nem a jogsi és az évek tesznek valakit igazi motorossá hanem a km-ek.Ő el múlt már 50 éves és csak most mondja magára hogy már tud motorozni.csak sajna neki is rákja van és 2 hónapja már nem ülhet motoron.Nagyon sok mindent tőle tanultam.Persze 50-el is lehet komoly balesete az embernek ha a másik jön mint az állat.De ez olyan ha valakit ledob a ló és nem ül vissza rá akkor már az életbe többet nem fog lovagolni.Szerintem az igazán nem is igazi lovas.persze hozzá teszem nem mindegy mekkorát esik.Azért köszönöm a jó tanácsot!
Szevasztok mindenkinek szép napot
LAci na és a macskakővön ?
Akkor ezt most kihagyom sajnos , mert csak délután értem volna rá , na mindegy akkor majd jövőhéten!
Én érdekes mondon idáig bármikor elestem a mocival még jobban akkartam motorozni (lehet örült vagyok ) igaz mindig jol beöltöztem zárt ruhába és csak egy-két helyen volt rajtam kék folt néha azt ennyi!
nekem meg sem fordult a fejemben hogy abbahagyjam tanultam belőle és a 2. balesetemkor már nem volt vér csak kék folt ugyanis akkor be voltam öltözve!

de én is állandóan látom magam előtt a két balesetemet
délután 1-től drift edzés lesz a pályán. Szal ha szereted nézni a faroló BMW-ket akkor hajrá, de ha motorozni akarsz akkor délelött kell menned (mint nekünk) és elviselni a pályán tébláboló simson-okat.
majd megszokod mint a nagyok...
amikor én először pereceltem , akkor 2-3 napig énis abba akartam hagyni az egészet és eladni a motort a picsába, de aztán lehiggadtam és megtartottam. A második balesetem óta viszont nagyon parázok közúton és nagyon óvatosan, már-már full szabályosan közlekedek. Nagyon bennem van még az a látvány és érzés ahogy elkaszált az autó.
Tudja valaki holnap szabad lesz a kakucsi pálya délután , mert ha jol tuddom csak reggel lesznek simosok.

vdani666 jobbulást!
nem hirtelen, már eldöntöttem ezelött, ez volt az utcsó kör, ilyenre sikerült...
Köszöntem a segítséget.
láttál már izzót közrelről? na van benne egy szál (Wolfrám) ha az izzó kiég akkor az azt jelenti hoyg az el van szakadva! namost ha elszakad akkor keletkezik egy kis hézag és a kis döccenőkben elöfordul hogy a kis hézag megszűnik és ekkor összeér a szál és elkezd világitani a következő döccenöig vagy ütésig a lámpatestre

magyarul ki van égve az izzód ! cseréld ki és megszűnik ez a dolog! (a cseréhez majd ki kell venni a műszerfalat is ami csak ugy jön ki ha kicsavarod a hátuljából a spirált)

ja a ksi üvegbűrához ne érj hozzá csere közben !

remélem tudtam segiteni
borulsz hogy más ne boruljon
a két kis sárgás-fehér pont a seb közepén a csontom yeeeeee
nekem is van bibibeeeeee az enyém nem csak felületi móka volt
várájávárjá Doky! akkor én azzal h kurvasokat karamboloztam, azzal javítva az átlagot néhány ember zakóját is magamra vállaltam?
amúgy, télleg nem kell beszarni, hiszen mennyiszer van, hogy pont az hal meg-nyomorodik le, aki egész életében vigyázott. egyszerűen középút. elcsépelt de igaz. amúgy hirtelenfeladom a motorozást 666danivagykivel kapcsolatban, kurva szar lehet ha szar a guma és azért perecelsz. igazán részvétem. mennyivel lett kevesebb a motor ára így? pont ma ahogy jöttem edzésről haza, kezdett el esni, és meglepően jól fogott az első fék.. a sérülésedre meg, én márciusban egy meccsen eltörtem a kézközépcsontom és végigbunyóztam úgy a meccset, szal nem lesz itt gond nálad sem ha nem vagy nyafka..
kuplung-kar itt de az eredeti Honda se valami húúú de drága. Mindjárt megnézem neked hogy mennyi.

Ha elkezd villogni az izzó a lámpában az már az izzó hattyúdala, szal cserés a cucc. Asszem 500 Ft egy izzó bele.
vykee, végülis valahol igazad van. de mivan akkor ha nincs "akkora szerencséd" hogy nekimész vminek és rögtön szörnyethalsz úgy, hogy nem érzel semmit, vagyha nekimész vminek, 1-2 hónap rehab, átéled a fájdalmakat és utána rettegsz a következő szitutól..vagy tovább megyek,. túléled, e többet nem állsz két lábra.. akkor biztos megérte száguldozni, és sajnos nyomorékon szinte (!)ugyanott leszel, mint a rákkal..
ne értse félre senki, nem kioktatni akarlak, csak tudom, hogy nem árt félni.. meg kell tanulni félni..semmi sem drágább az életednél..
Lámpa ügybe hozzászólva, szeretnék erre akkor rákérdezni, hogy izzó baj lehet ez, vagy valami más lehet az? Nekem is olyan mint a mesében a lámpám most már vagy 2 hete, hogy hol van hol nincs világításom
na jó éjt mindenkinek! te meg remélem kihasználva hoyg nem tok válszolni irsz még vmi csúnyát hogy megmutasd ki vagyok én