Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

osztod itt az észt látatlnaba hogy én meg Dan nem tudunk vezetni ! mire alapozod ezen állitásodat ? elmondanád? attól hogy járogatsz pályára azt hiszed te vagy a Jani? szed ez kit hat 7 , 8 meg?
minek jössz ide te orángutánfutó?

huzz a gecibe és ott okoskodj nem veszed észre hogy senki sem kiváncsi rád
jol van kussolj mar unalmas vagy majom
ja és az se zavarjon hogy nincs Cagivám de ha gondolod vehzetsz nekem még egy W12 est !
amúgy meg ne okoskodj mert azzal a kuplunnggal nem lehetett jobban elindulni de neked ezt hiába magyarázom
ez az hogy majdnem!

ne legyen ilyen de hidd el ha tényleg nekimész akkor már félni fogsz!
amig nekem is csak majdnem baleseteim voltak addig engem is csak felpörgetett a dolog de amikor kifejeltem egy kalibra alól a kipuffot utána már más lett a dolog....
ah egy kocsi áll egy kereszteződésbe állandóan azt látom hogy fordul ki elém mint a kalibra
remélem nem tudod meg milyen érzés ez bár mint mondják kétféle motoros van ! Aki már borult meg aki fog
el tudtam indulni nem tom mit ugatsz ! nyomi
Na jó éjszakát lassan indulnom kell melózni.Megnézem a sok barom hogy üti egymást.Ugyanis diszko van felettünk.na cső
Na de remélem nem hangoltalak le titeket ez az én magám problémám!Meséljetek valami jót
Én tényleg nem félek pedig volt pár szitunk amikor majdnem csokoloztunk kocsival,de hazudnék ha azt mondanám egy baleset után nem lenne bennem félelem.Én a mai napig azt vallom nem a haláltól kell félni hanem attól hogy hogyan halsz meg.Apukámat végig néztem ahogy a rák végzett vele és inkább hidjétek el csapodjak neki valaminek frontálisan minthogy arra kérjek valakit szúrjon le mert annyira szenvedek.
te inkabb azzal foglalkozzal h el tudjal indulni a cagivaddal pozer
hajaj mint az állat
közbe megnéztem a pinkmotoron nincs meg a nagyvas.hu-n sincs de van egy másik oldal ahol régen láttam csak ne mjut eszembe a neve!

mind1 a lényeg hogy náluk van csak fekete!

remélem sikerült segitenem
szevasztok látom zajlik az élet itt
asszem a www.pinkmoors.hu -n van csak az talán fekete szinű!

de bemész egy motorosboltba és adnak neked! max 2 hetet kell várni
hm akiknek RS 125 ük van azok mindenkit lenéznek! Bencce végre eltünt innen erre jössz te!

remélem majd jól pofáraesel egyszer te is és akkor majd rólad is el lehet mondani hgoy tehestségtelen pöcs vagy
tudod mit, leszarom mit gondolsz, tényleg kell ruha, ezért raktam fel a képeket hogy ruha nélkül sehova...
meg lehet magyarazni h tehetsegtelen pocs vagy. ezert kell feloltozni de hiaba pofazunk van aki tul hulye
tudsz olvasni?
mondom hogy egy újamat tettem rá a fékre, éphogy csak lassítani akartam, de nem lassúlt hanem csúszott
egyéb ként haver cbr-e elburult oldalra és eltört a kuplung kar azt hol lehet venni tud valaki segíteni?
én tegnap jöttem haza zuhógó esőbbe én is picit fékeztem nem csúsztam meg utána picit erősebbet és megcsúszot.... nem nagyon a gumin múlik esőbe. a gumin is de inkáb lasaban kell meni és akkor nem kell nagyot fékezni.
hát nem tom mondom nekem lekopogom nem volt bajom vele igaz hátsó gumim heidenau
Ez nem gumi hiba hanem sofőr belerúg a mociba... pedig nem a moci volt a hibás....
minek a hibája az ha elcsúszik az első kerék attól hogy rárakom az újjam a fékre?
hát én beszéltam mással is ő is esett így heidenauval