Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello nem biztos hogy a gumi hibája volt mert nekem is heidenau van a motoromon és felhőszakadásban mentem 30 km és nem csusztam meg egyszer sem csak ha direkt akartam
fájdalomcsillapítokkal valahogy kibírom
még másik karomról is van
heidenau gumi+víz, próbálj meg kicsit is lassítani, hozzáértem a fékhez már csúsztam is, pedig még kanyar se volt
húú gecc

és amúgy hogy borultál fel?
a döggnek szinte semmi baja nem lett, a tükör letört meg a fékkarból 1 cm, pedig én is földhőz vágtam még meg bele is rúgtam, már esés közben káromkodtam meg ahogy gurultam végig be nem állt a pofám
legalább elvitték a motor romjait?
hát én láttam, elég sokat, úgy döntöttem be is fejezem a mocizást...

tegnap jöttek a vevők mociért elmentem bemelegíteni, el is nyaltam(be kéne tíltani a heidenau gumit), úgyhogy sebészet lett a vége, orvos mondta hogy ez a tokától bokáig este , csak a fejem nem sérült...
hát aki egyszer megnyalja az aszfaltot és lefejel egy lökháritót abban ez örökre megmarad és félni fog ! nekem is igy volt / van sajna
de lehet ennek köszönhetem hogy még élek és nem csináltam még egy nagy baromságot
én is félek.
Lehetséges, hogy azért nem félsz, mert még nem láttál közvetlenül motorbalesetet, és nem fogtál a kezedben két vérző lábszárat dupla csontos nyílttöréssel.. mert nekem ebben volt részem. az illető lány volt és hátul utazott.. és nem is mentek gyorsan.
Félni nem szégyen. Félni kell.
Nem tudjátok hogy hol lehet ilyen motoremelő állványt kapni cbr-hez? És mennyiért?
Őszintén, öcsém egy idény alatt kezdi érezni a 400-as kategória korlátait és ha tehetné, cserélné nagyobbra. Szóval a kisebbeket is hamar kinövi az ember. Félreértés ne essék, ez nem jelenti azt, hogy megtanul rajta motorozni. Csak kinövi :)
Doky ha ittvagy lépjbe azmsn-be
CBRacing láttom te kék cbr-t akarsz venni, tudok egyet zsír új 0kmes 719ezer a 850 helyett. érdemes lenne megnézni CBR125R
kösz
majd MSN en megbeszéljük mikor érnél rá te is, bár mostanság ritkán vok bejelentkezve mert ezer dolgom van
nem nem látszik mikor rácsapok hogy összeszikráik a wolfrám ! el van szakadva csak néha még összeéreget és olyankor világit
Doki, ha lejösz szivesen meg nézem az izzódat!
sziasztok,
Doky nekem inkább arra lenne fogadásom, hogy az kontakt hiba és az izzód meg jó...
Na szevasztok skacok!Az apróba megnézhetitek a kicsikét aki vár egy szerető gazdira Biztosak lehettek hogy nem rosszalkodik és szót fogad
Na pusszancs mindenkinek!Megyek elteszem magam holnapra Mindenkinek jó éjszakát
Nekem is tanácsolják hogy hamar megfogom unni mert kicsi de úgy érzem neke m bőven elég egyenlőre ez is.Más valaki mögött ülni és rá bízni magam.csak sokan csodálkoznak hogy nem félek a motoron 200-nál sem.de ez így van imádom a száguldást
ha valakit érdekelne egy honda cbr 600-as légyszi szóljatok tudok egy ekladót Majd teszek fel róla egy képet nagyon szép és kitünő állapotba van!