Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a fekete-fehér és a fekete-piros változatok tetszenek, de még élőben nem láttam az előbbit, az utóbbiról tudom, hogy csodaszép, volt alkalmam megcsodálni itt a fehérvári Motorcenterben... viszont a fekete-fehér egyéb szempontból jobban passzol az imidzsemhez szóval ha azt is épp olyan szépnek találom, ő a legesélyesebb. (Ha csak nem szeretek bele közben valami 250-es gépbe, amit itt és máshol is többen tanácsolnak...)
egyenlőre azt várom hogy legyen vége a szezonnak.Van még pár apróság amit elrendezek és máris megyek a kicsikémér
De rég jártam erre Grat Léri a mocihoz... Te Vykee h állsz vele?
Nekem a szívem vágya a fekete vagy kék színben!
Ehhez nincs ledes lámpa? Azzal tuti nem fordulhatna elő ilyen
Tényleg, a 2007-esen a fényszórókat is lecserélték... ahhoz esetleg?
köszönöm!hát remélem hamar megszokom!csak még nem tok sehova menni vele!:(:(még nem küldték ki a jogsim!:(:(:( amugy van fenn róla 1 kép az adatlapomon!
Amúgy jó estét mindenkinek Léri neked meg grat a szép kedvesedhez
Szia Doky!
Akkor ha látok egy kacsingató motorost te leszel az
Átváltozott 07-essé Annak ég csak az eggyik lámpálya, a motorod csak felveszi a trendet
nagyon muris estém volt!

a jobb első lámpámba megszakadt a wolfrám szál igy általában nem világit a lámpa de ha rácsapok egyet akkor öszeér és elkezd világitani! (kb 4 napja iylen) tegnap meg motoroztam este és látom minden nagyon apró kis uthibánál világit aztán a következőnél kialszik
kb 4 napja járok igy hogy mindenkire kacsintgat a motorom de csak most vettem észre
Jaja lecserélem, reményeim szerint nem soká lesz vmi endúróm vagy supermotom, de valószínűleg ez átfog csúszni jövőre . Drz 400 gondoltam v vmi hasonlóra.
Figy ha fent v ma msnen írj már rám,v majd ha motorozol és találkozunk akk satufék mer sznék veled beszélni...lecseréled a ybrt?
Szia Dávid !
Mostmár menni kéne tényleg Füredre, amíg megvan a ybr.
Aha velünk, csak nem vettük észre h ott vagytok, Dáviddal találkoztam és ő mondta h ti is voltatok és integettetek a benzinkútnál. Biztos nagyon gyorsan mentünk . Amúgy nekem is tetszik a hangja, az enyémnek is olyasmi, hiába, csak egy ybr
Nem mondom meg! Aki keres az talál!
Szerintem is abban a színben a legszebb :)
Léri gratula a géphez, vigyázzatok egymásra.
Léri! Kaja után meek át majd gurulunk
megnyúzod, kifordítod, és visszacsomagolod
REPSOL!:D:D nekem csak ebbe a színbe teccik!amugy majd ma rakok fel képeket!thx!
Igen, milyen színű?
Ugye fekete-fehér, és nem bírsz ellenállni a késztetésnek, hogy megmutasd nekem?
grat hozzá mien színben? ja és persze sok balesetmentes km-t
hali mindenkinek!ma hazahoztam az én drágaságom!nagyon örültem!csak meg kell még szoknom!
Na mi van anyukád nem tanitott meg arra hogy válaszoljál ha kérdeznek
Nagyon le vagy lassulva baj van az ind agyba
Te hol vannak azok a videók amit egyszer néztünk azok a poénosok