Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Léri17 haverom holnap hozza haza az új mociját a kis repsol cbr-t majd kipróbálom
ára? 8ezer km kibír?
az enyémen metzeler rennsport van. az ilyen átmenet az utcai és a pályagumi között. Nagyon gyorsan kopik de pályán legaláb teszi a dolgát.
egyébként milyen gumit ajánlotok?
kösz a kijavítást
A benzintyúk asszem az csak az a lány aki utaskodik. Azok a lányok akik motoroznak is azok a krapeknők, ha jól tudom, de lehet hogy nem
ezt a szót ugy imádom:D tom h Nikinek irtad de nemtudtam megállni szó nélkül:D na én go aludni mert hnap korán kelek
Vaze" a mi környékünkön mért nincsenek ilyen benzintyúkok?
ja igen az egy király sisak az endúró sisakom majd veszek egy jót néztem egyet 60 ezerért még 10 ezer forint hiányzik
mi az a fejeden?
én a cbf 250-et választanám, Akorlátozottal már vezethető, és sztem kevesebbet fogyaszt mint ez a cbr, és kéynelmesebben elfértek rajta 2en mint ezen. sokkal kényelmesebb vezetési élményt is nyujt mint a 125ös. (érdekes nekem is az van mégis ellene beszélek de csak azért mert amiket leirtál abból ugy érzem neked ez lenne megfelelőbb..
gondolom a Mercedest azért nem emlitetted meg mert azok 250 körül mennek autópályán !

én mint Mercedes fanatikus ha ez igy van akkor ezt elnézem neked

fúj BMW = BMX
fúj Ódi

(az eső autót azért mégiscsak a legnagyobb márka csinálta)

MERCEDES - BENZ
vedd meg az enyém ! madj átfested repsolra
Most készülök venni motor!de eddig kárhányat kinéztem mind1ik visszamondta!:(és kikötésem a repsol fényezés!nem lehetek ijen szerencsétlen!PEDIG AZ VAGYOK!:(:(
hali! első hátsó gumit szeretnék veni a cbr-re és nem tom milyen legyen esetleg tud valaki segíteni? előre is kösz. teszekfel 1 képet a mociról
Na akkor holnap vissza nézek hátha lesz valaki közelbe De inkább mindenki motorozzon használjátok ki a jó időd úgyis megint mondják a szar időt
Mindenki gurul
Csók mindenkinek!Bocsánat hogy ennyi ideig hanyagoltalak titeket de nagyon sok a melóm
hali

egyszer megáltam polgárnál pipi szünet meg cigi szünet meg egy jóga gyakorlatra .
amúgy berrecenig megvan frankon az autopálya csak én elfelejtetem lejöni róla és hajdúszoboszlon kötötem ki
a sakkozás is unalmas volt mert elfelejtetem elvini a tanktáskát de a zsebemben volt a mini sakkészlete
és már pest után untam az a rohadt kurva egyenest.

a doboz leszedheto egy kis pöcök megnyomásával. azt anyi.
nem zabálja agyon magát. nyélgázon is min 250 km lehet vele megteni.
majd lehet egy kis lcd tv ami 8" kéne a műszerfal helyére tenni és nézni a kedvenc sorozatokat.
amugy a világ legjobb cirkáloja a goldwing után
Ha neked a cbr-t győzni kell tankolni a 3-4literes fogyasztásával akkor ne vegyél nagyobbat....
Úgy értsem, egy tankkal megvolt Győr-Debrecen? Az pazar, keleti kényelem!
De a sakkozás a tankon...

És miért 5.5 óra? Pihenők mián? Mert 100-zal számolva ugye kevesebb lenne

Doboz, tényleg, később az se fog ártani. Le-föl szerelhető egyébként az?
nahát, ma a vácinb láttam egy naggyon csininek láccó kishölgyet cbr-en!
csá rockand roll

én mutko még kb 2 hónapja a kis cbr -el mentem el debrecenbe autópályán dobozal meg teli cucal.
győr debrecen 370 km a táv csak oda 1 tank benga 10 lityo 100-110km/h utazó . előzni kb 120km/h -ig tudtam a kamionokat mert lefogja a szél a doboz kb 45 literes givi. ugy néztem ki a keskeny cbr-el mint egy rólerezó gyerek. kb 5óra 50 perc volt az ut. a tankon sakoztam hogy el ne unjam magam
mágneses sakfigurákal kár hogy nem akadt ellenfelem mert magamban játszani szar és mindig én nyeretem
amúgy a világ végére is el lehet meni a cbr-el csak győzd tankolni.

amúgy én két év alat a 35 ezer km-t hyagytam el. most megy szervibe 36 ezer km nél.
de edig még zörög semi a blokban. birja .
szerintem röhögve elmegy 100 ezer km csak rendesen szervizelni kel és kész.
a legjobb tanulo bringa a csajok is buknak rá. csak uyg hemzegnek a lóvak benne
na csá mindenkinek
fyrgi
Cső!

A kordura az vízálló és adják hozzá a termobélést...elvileg. Sőt, szerintem most szezon végén lesznek leértékelések! De én ugyan úgy izzadok benne, mint a bőrben, nem szeretem annyira, tiszta műszál, viszont télen jobban tartja a hőt! De én a termo alá is pamut gatyát veszek fel. Így tűrhető. Csak ha veszel ülj fel benne a mocira, h kényelmes e 1általán.

Hali!

B a l u
Ha a 100-110 kényelmesen megy neki, szerintem az bőven kellemes és élvezni fogom
Azért ki fogom majd próbálni, mit tud - egyszer majd, ha bejárattam, meg gyakorlottnak is érzem már magam