Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mi van bammeg vissza találtál
Na jó éjszakát mindenkinek legyetek jók és szoba tiszták
Semmi!Épp most halgattam Puff Dadytől az elestem a motorommal című számot!
Basszus!Ki megyek a teraszra és mást nem hallok csak ahogy döngnek a darazsak én meg bent poshadok egy szobába.A hajamat tudnám tépni.Az kurva élet nekem meg lesz le se szállok róla Ha a fő ut mellett laknék tuti Sümegen lennék mert totál felpörget a hangjuk és bególyoztam volna már
Én is öregszem de azt tudom még nyolcvan évesen is motorozni akarok Persze ha megérem
na, meló-time a mai napra letudva. Újabb X órával öregebb lettem viszont legalább újabb X forinttal közelebb kerültem a 600RR-hez
de ki az a tündi-bündi majdnem szép királylány
és ráadásul marha szép is
Ahogy mondod butácska egyszóval nagyon hülye
Egyszer a TV-ben hallottam asszem annak a butácska Semmi Kis Tündének a szájából, ezt a benzintyúk krapeknő dolgot. Azt próbáltam fölidézni... szal nyilván nagyon gyakran használom ezeket a kifejezéseket
Mi van veletek csak éjjel nyüzsiztek
Ez szép volt Zseby
...remélem, hogy nem tudod jól, mert ha egyszer így szólítasz, én nemtom, mit csinálok veled, Öcsipók...
Amúgy mindenkinek hello csak gyorsan reagáltam!Mi van veletek
Szeva Byt!Mi újság?
Szar ídőőőőő!Van inde Baj inde agy inde al! Jobban tennéd,ha inkább motoroznál,és nem a konyhán punnyadnál!
csáó Doki
Multkorában veletek találkoztunk füreden, mikor Dávidékkal voltam?
Hali. Jó lett nagyon, fasza a hangja tetszik.
Hi!
Jó lett a kipuff?
Csak azért mert én is segédkeztem benne!
Nekem tetszik a hangja, kicsit olyan mintha ha "V" blokkos lenne.
felszólalnék védelmemre
először is ott rontottad el, hogy nem vagyok tyúk
Igen, elnézve őket én is rossz helyre születtem Sebaj bukóban úgyis mindenki hasonlít egymásra
K. Gergő !

Ma 12:30 ra Böszörményben leszek a vasútállomáson! Ha tudsz és akarsz gyere ki
meek alszok cső!