Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt is elcsaptak egy motorost nem rég a buzi kocsis kikanyarodott elé
Nagyon szép a kicsikéd Büszke lehetsz rá
Sziasztok skacok!Már lassan olyan vagyok mint a délibáb,néha megjelenek!
Most toltad ki a szalonból?
Rajta ültél mikor betoltad? mert ha nem akkor jobboldalt állsz neki mikor tolod?
Siker!Megjavult az adatkábel a telómhoz!Itt vannak új képek a kincsemről!
az a ciki h ez nekem már akkor volt mikor levetkőztem csak jött az eső és visszamentem betolni a mocit és nemvolt rajtam cipő csak papucs és éphogy befértem az rs és a kocsi között és megcsúszott a pacsker és ugy égetett meg:S szal ja....
nekem is sikerült megégetni magam 1 hete a vádlimon 2x is! kicsi TZR berágott rám vagy nemtom
tiszta piros volt 2-3 napig aztán felhólyagosodott, kipukkant, kifolyt a víz és már lehámlott róla a bőr
már nem fáj, és érdekes módon akkor ott amikor történt nem fájt, otthon vettem észre
és azért volt mert nem megfelelő ruházat volt rajtam! szóval mindenki---- felöltözni rendesen!
Nekem is megégette 2napja a simson kipuff az alkaromat. De úgy néz ki h el fog múlni teljesen.
na én mentem vacsizni meg tv majd jövök sziasztok ja meg gurulok is egyet hamár ien szép időnk lett
Mennyi közös van bennünk!
én emo? na ne viccelj..... utálom őket... pfuuuj
Azt fogják hinni, hogy emo-girl voltál fiatal korodban (is).
tök poén egyzser cigányok kötözték be a bokám... mert ömlött a vérem mert felvágta egy üvegszilánk oldalt... tök rendesek voltak:) bár a nyoma megmaradt:D 3cm hosszú:D a másik kedvenc a térdemen van:D görkoriztam és eltaknyoltam a lejtőn egy kavicson:D azmeg ugy gondolta h bele áll a térdembe:D persze megint tetanusz meg minden ökörség... :D legalább lesz mit mesélni az unokáknak:D
köszi köszi tőled is nekem nembaj ha nem gyógyul be már emgszoktam van már pár:D ezis elfér:D
Na mégegyszer mert kapkodom: Jobbulást!
Ja maugy jóbbolást!
Nekkem érdekes modon nem látszik , nem mintha hiányozna és még a szőr is vissza nőt a lábamon!
köszi de már megtörtént
A kis optimista !
jobbulást
van már ien fehér hegem régebbről akk ezis oan lesz mint az... frankó:D most egyenlőre ien nemistom mien szine lett:D vöröses barna v nemtom:D 2 csik egymás mellett :Sien vizcsepp szerűek:D de nem oan kicsik:s de mostmár legalább nem fáj:D tegnap majdmeghaltam úgy égett:S nembaj legalább marad emlékem a cbrtől örökre
Persze h elmulik, nekkem az MZ kipuffja égete meg jopárszor és nem látszik belöle semmi!
Nyugi!