Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja mindenképp elnézek most már mert eddig mindig közbejött pont akkor valami. De most nem fogom kihagyni Én Répcelakon lakok. Sárvártól kb 25km
Szerintem húzhatod nyugodtan, de mint mondta zoli talán, ne tartósan. És ez csak tanács. Ami biztos, baja nem lesz tőle.
Ha nekem egyszer meglesz, biztos türelmes leszek 1500km-ig.
Amúgy ha már teljesen be lessz járatva, bírja hogyha mindig 120-al megyek az elkerülőkön? Vagy attol hamar meghal?
Szeva! Augusztus 3-5-ig jössz sárvárra motorostalira? Mert egy cbr-es haverommal a szombati napon tuti kimegyünk, a többit meglátjuk. Aztán ott találkozhatunk, meg tervbe van a pancsi ring is. Te pontosan hol is lax?
Elhagytad az 1000km-et. Nyugodtan húzd meg a bajszát párszor! Csak ne tartósan
Hát a szervises csávó azt mondta most már megvan a szervíz húzhatom neki.De még kissé kímélem....De akor a 90-100 mehet ugye?
Hát, én szvsz 1500km-ig nem nyúznám még a kicsikét, lesz időd utána bőven. De ez csak az én véleményem.
Lehet hogy most lefognak tolni el páran, de 1000-re szervízre szépen vittem befelé 80-nal hazafelé meg 100-110-el jöttem. Szerintem ettől nem lett semmi baja. Bár ez ugye csak nem végsebesség mérés volt. Én vártam még egy pár száz km-t asszem olyan 1400 körül néztem meg.
Csáó! Ugye tegnap megvolt az ezres szervíz, és utána már felpörgetetm 7000-es fordulatra, így 90 körül mentem vele. Szerintetek kell még vele finomkodni, a fokozatot szépen emelni csak lépésben, vagy egyből megnézhetem most is hogy mit tud végre?
Szépen tisztába tetted a dolgokat ááá nagyon durva a kép amit felraktál a vicceknél
tudjuk
na jó.. tegyük tisztába egy kicsit a dolgokat:)
az építész tervez. a ház elrendezését, szerkezetét stb.. nem emel fel egy csempét sem és nem hordja a maltert...
amiről ti beszéltek az az építő munkás
Nemtudom, a mi házunknak biztos építészek csinálták...
nézőpont kérdése
szerintem se na mind1 jó munkát mindenkinek mek én is melózni estig
az építésznek nem sok köze van ahhoz a melóhoz amit szerintem labika csinál :)
hmm... Akkor átfestetem az enyémet rózsaszínre Még a végén pocket bike-nak nézik
Respecta!
ez télleg igaz...én a 125ös kawa-t festettem le feketére és télleg kissebbnek tűnik!de én nem őrültködök vele...majd azt mondom robogó blokk van benne mint a dna-ban
nitro kell rá. leszedni minden idomot, akkor valóban kisebb is lesz. :D aztán mikro mész 40-el, de mégis rádsvillog a rendőr, kinyomod 270-80 ig, és miko9r kezd elfogyni a szufla ráengedet a nitrot, oszt jónapot.
Ha feketére festeted, kisebbnek tűnik. (ez igaz is amúgy)
igen?...hmmm....ezen elgondolkodok....és mi van ha rakok rá berugókart? akkor is kissebb tűnik nem?
jó8 all majd hnap jelentkezek
Nem, ha józsiturha olaját tankolod belé.