Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem baj jó lesz az az RS...
erről jut eszembe... lehet itt pár ember hülyének néz majd amit részben megértek de ugynézki lecserélem a szerelmem... mivel kaptam itthon egy ajánlatot h megkaphatom tesom rsét... és mivel teljesítményre a cbr már kicsit kevés ezért hajlok felé... mivel nagyobb mocim még soká lehet:( meg akksem hiszem h anyu engedné mivel ettől is a falra mászik....
persze én nem veszem kötekedésnek...és ha hiszed ha nem ezen gondolkoztam ma én is mert ma elvitt haver(kawasaki zx10r) az rs-ével és egyre jobban tetszik az is de viszont az még drágább....használtat meg nem veszek mert eddig mindel megjártam és akárki akármit mond nem fogok használtat venni...kivéve sport pro-t de azt biztos h megveszem ha nem magas az ára!ÉS nem sajnálok kiadni érte mert sokáig meglesz és nekem megéri!
Ne vedd baszogatásnak,de nem sajnálsz ennyi pénzt egy ilyen relatív egyszerű technikáért? Tény,hogy soha nem fog tönkremenni,de ahogy néztem volt 125 2T-d és nem lesz ez gyenge azok után?
Tényleg ne vedd kötekedésnek,csak kíváncsi vagyok!
Ott "dolgoztam" a szalonban és egyszerűen láttam sok motort meg szervízeltünk is és Fater 1szer bejött és mondta h de jó az a motor...én meg mondtam h ahha nekem is tetszik...aztán jöttek a beszélgetések és erre jutottunk!De am az is benne van h nekem tetszik ez a motor!
Hogyhogy CBR mellett döntöttél?
Holnap is nap lesz...de arra kelsz h ki van takarítva....el van mosogatva...ki van mosva meg minden extra téma... csak pihenj
mára már végeztem
Hát az nem jóóóó...majd én megcsinálom helyetted amit kell csak pihizd ki magad
nanem:D nem addig aludtam csak akkor jutottam gépközelbe... ha érdekel 4kor feküdtem 8kor keltem... mert anyunak segitettem kajákat csinálni mert köszöntötttünk:S ugyh na:P sosem alszom 8nál tovább:P sőt aztis csak egy hete elötte 6kor keltem emg 5kor:PPP
Nekem egyszer a polómba repült bele h a k**a anyját
Leszeded a tankot és ledugod a benzincsövet.(mindezt egy levegővel) Még öblögetni is tudsz.
Akkor a tied elég ügyes lehetett,hallottam olyan esetről,hogy vki benyelte a darazsat és mire segítség jött megfulladt,szóval komolyan gondolkozom egy kis csövön,amit ilyenkor le lehetne dugni. Vagy anyám pont témába vágóan dolgozik,majd megtanítja a gégemetszést
Engem farmerban.
Nekem mindig van a kis eücsomagomban egy ampulla kálcium,sokat segít ilyenkor. Nekem darázscsípés rövidnaciban volt,berepült...hát elég szar helyen csípett meg
Jobbulást
Jobbulást
én csak pár percig érzem a darázs csípést...te valszeg allergiás vagy rá...sokan azok...
bassszus, tegnap, berepült egy darázs a bukóm és a dzsekim közé, tehát pont azon a szabadon hagyoott területen a nyakamnál...úúúú báz... azt hittem eldobom a mocit.. miko eljöttem otthonról, anyum mo dóndta hogy nem kéne e sálat fölvennem, jól körbenevettem..de megint sikerült beszugerálnia.. 10 km-t nem mentem.. bassus iszonyuan tud fájni ez a csipés, még másnap is...a szeemem is rádagadt..nem árt a sál skacok...még 40 fokban sem..föleg ilyenkor mert rohadt sok a bogár
na jó éjszakát mindenkinek!Legyetek rosszak!
Pedig lassan kezdem a második műszakot és jó lenne valakivel dumálni
sehol senki
Jó estét itt vagyok
még azt mondja reggelt...én akkor már javában dolgoztam
Na mind1....de legalább napról napra közelebb a drágáám!
neked is
reggelt