Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól sikerült az X, mi? :D:DD
Az a kisfijú a gazdám ott mögöttem, a lány mellette az ágyasa, én meg a füvön feek
ez is k**va nagy
ez tevagy v netről szedted?
hát ez k**va nagy
költözzünk egy házba a fórumról:D garázs tele mocokkal:D
Kétlem
Jah mikor kicsi votlam én is mindig olyat akartam, de beértem kevesebbel.

jóó de akkor összeköltözünk
Am meg nyugodj meg...csak nézd meg milyen motorjaim voltak eddig...és most milyen lesz....hidd el nemsokáá neked is kerül valami extra téma!
na mi folyik itt:D hamár ien jók vagytok épitkezésbe csinálhattok nekem házat:D de vmi tengerpartra jó nagy garázzsal:D
Nekem ilyen sincs.
Úgy ahogy motor se..........:(
mert?télleg olyan rossz am nekem...sepregetek..meg adogatom a csempét meg ilyenek...és csak napi 4ezerért!
Rohadtul irigyellek csak tudd!
Aham, thanks.
Písz@Láv
Am meg sok szerencsét hozzááá...iszonyatos nagy pénz van benne...mi a 4 lakásra kapunk kb összesen 400zret!és kb 4-5 hetes meló és olyan 5körül már otthon vok!
ahha részletre....nem sak sógornak segítek és kapok érte pénzt...ennyi semmi nagy tudás nem kell hozzá!
Részletre?

Am építésznek tanulsz, hogy ilyen munkát szereztél? Vagy nem kell nagy tudás?
(Csak azért kérdem, mert én építyész leszek )
90-100ezer körül attól függ h gyakorlatilag mennyi ideig csináljuk...+még van 100am meg anyuék is adnak 100at és ugy hozzuk ki a cbr-t!
És mennyit kapsz?
áááá...még hátra van 2 lakás...még csak 2 van kész és majd a végén fizetnek+ a lépcsőház...
Ugy számoltuk hogy 10nap a 2 lakás és kb 3nap a lépcsőház
Fizut megkaptad?
Pontosan Pisti!Sőt most 2008tól emelnek rajta!nem tom biztosra...de itt KArcagon most kezd el benőni a nagyok feje lágya pedig már 24évesek is elmultak...most vettek visszább...de nem mindenki...most szinte minden motoros elesett itt Karcagon de többnyire 3000km volt a motorokban....tiszta rossz...ha meglesz a motor biztos h visszább veszek én is!
hát nem minden suttyó nagymotorral akarna nagyzolni és első kanyarba meghalna... ha eltudna indulni... napesze nem mindneki
Dehogy bántunk vagy bántalak, csak elhangzott egy ilyen, hogy "de jó is lenne"" mármint ugye 16 évesen A-s jogsi szerintem nem lenne értelme.