Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem akartam 16 évesen ne engem bántsatok
Ebből már olvastam vitát, hogy 16 évesen nagymotoros jogsi... én is szeretnék nagymotort, de azért szerintem kell az, hogy 18 évnél hamarabb ne lehessen.
Azért remélem megbocsátasz.
Jóvannanemnéztemmegazadtalapját.
16 évesen nagy A -ra? de jó lenne
Inkább gyakorolj, nemárt az. Tényleg mire is csinálod? Nagy A-ra?
oo én még else kezdtem a rutint emrt oktató nemért rá pedig már szerda óta mehetnék nembaj legalább nem 40 fokba meek aztmondta elég párszor kimennem mert nekem ez már elm. megy ugyebár... nincs kedvem ott aszalódni amugysem
Neked is kalappal!
tyű rámis ezvár a héten:S jajj derossz:S:S nembaj utána amjd jólesz:D kitartás és sok sikert:)
Az én kis számítógépezetem nem ismermi most fel azt a progit, ami rögzítené a kamórol a cuccot, és nemtom feltenni Pedig már nekiálltam volna, elképzelés is megvan. De a technika közbeszólt
Alig akarja kamerűát néha felismerni a gép, ha meg felismeri, mennék a videórögzítésére, és kijön a tipikus szöveg, hogy hibát észletl a program ezért leáll, stb. stb.
Igen, voltam 2,5 órát. Hú de meleg volt csizmában meg cuccokban :S
Csüt. reggel rutin vizsga!
videóval mi van? már annyi ideje készül mint egy halivúdi produkció vagy az Adrenali Crew csinálja ?
ma is voltál rutinozni? mert mintha láttam volna az Aeroxot !
ÁÁ, csak vicceltem Kevés vagyok én ahhoz.
Thx De-de, a kutya volt
mármint papíron volt 50es de nagyon sokat mentem személlyel!
Én meg se tom számolni hány km-t mentem "50es" motorral(125ös csak papír)....
és elvinnél igy?
CBRacing ari a kutyusod de szegény madár csak nem a kutya nyirta ki?
Nem
te vihetsz utast?
naja..nekem cska hidegen füstöl...melegítés után..ill üzemi hőmérsékleten már semmi
Ha szar olaj van benne akkor füstöl, ha jobb minőségű akkor melegen egytalán nem füsöl hiába nincs benne katalizátor. A mai olajokat úgy fejlesztik ki hogy elégéskor kevés kor keletkezzen.