Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor induljunk
valaki vigyen már el motorral Alsóbadurba a motoromért !
akkor *is* a
Eltévedtem volna Sok motoros embert láttam, de ez akkor a písz&láv fórum számomra
miez,kutyás oldal?
szerintem a kérdést ugy kéne feltenned hogy ki az aki nem koppon megy egy cbr el ?
Is Meg írást, de lesz még kép, az új jenőmanóról, mert született egy kiskutya és nagyon cuki
Az analóg mutatók, a motorok 90% téved. Egy picit nekem is, de nem vészesen.
mit frissítettél?
csak azt a döglött madaras képet?
a CBR mutatója mikor a minimumon va nakkor kb félig van a tank ! szóval nem kell rettegni ha keveset mutat még elmehetsz pestre és megtankolod ott egyébkén ez mindegyik CBR rel igy van4! nem tom hoyg nem birták normálisan megcsinálni
Jön valaki innen Augustus 3-5-ig motoro talira? Sárvárra?
Adatlapot frissítettem. Aki kiváncsi, megtekintheti
ügyes vagy gratulálunk
Én erre alapoztam egyszer, nos nem jött össze! S tolhattam a kis nsr t a benzinkútig!
sztem simán gyökér volt.
ja azt én is észrevettem hogy a piros után "még van élet" :D sokszor voltam lusta tankolni...és eddig mindig hazajutottam (kop-kop)
Amúgy a szervíz 5900 ft-ból jött ki, Honda olajat rakattam bele
igen igen azért mondom hogy a yamaháknál az illesztési hézagjai nagyobbak legalábbis a réginél de amugy erröl volt már szo egy másik forumba azért írnak elö ásványit mert ha szintetikusat teszel bele azt hamar megeszi. De azt nem értem hogy ez a srác mért írta a szintetikusat tuningnak. Lehet hogy az a legdrágább a 3 fajta közül nem tudom, de szerintem semmi tuning szerepe sincs
hali niky baba

ja a 2ütemű motorok sajnos azé füstölnek mert nincs benne szelep + a benzin és olaj keverék megy abe a hengerbe. 2 második ütem hasznos. és a forgattyusház is szerepel a buliban amikor a művelet megy.amúgy a 2üetmű motor pörgöseb egyszerüb felépitésüek egy 4ütemű höz képest.

A cbr benga tankja 10lityo de van benne ratalék mert a müszer a pirosban tanyázik ako még van benne
min 2 - 2,5 lityo tartalék az kb minimun 50km max 100km elég.
nem zabálja agyon magát de nem is megy úgy mint egy supersport vas. de cangázni jó vele.
meg elmeni a kocsmába meg botba kenyéré. arra a legjobb választás mert mindenki nézzi meg csajok is buknak rá.
kivéve ako ha a csajoknak is ilyen van mint az új renault clió reklámban.
amúgy minden hülye megtanul vele menni kb 2 nap alat mehet a verseny pályára is úgy hogy ha ezt a műveletet nem is ismered.
na hali üdv mindenkinek.
fyrgancs
köze lehet a katalizátorhoz,?
az olaj minőségét a motor illesztési hézagjai, és teljesítménye határozza meg. a gyáritól eltérni nem érdemes, mivel a motor károsodásával járhat. egy jó kétütemű amúgy alig-alig füstől. van amikor nem is láccik.
hello. Ezt nem értem hogy full szintetik olaj mért számít tuningnak nekem is ez van a motoromba merta könyve ezt írja elö vagy félszinettikusat. Ez hülyeség szerintem. Van olyan gép például a régi yamahák amikbe ásványi olajat írnak elö de attol még ugyan ugy megy mint a full szintetikus. Amugy meg ha jol tudom ásványit öreg már alig alig menö gépekbe szoktak bele tenni általában
Csak hidegen... Legalábbis nálam annó!