Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oszt meee ki vagy te h engedély nélkül mész mindne fele.... jó tess csak viccelek....
Pisti...én szoktam:D...szerdán gurulunk vmerre?...csakmert hnapra bevagyok táblázva:D
akkor jóóó...én is 1500ig fogom járatni...
Szervíz holnap lesz! Most van benne 961 km aztán még picit finomkodni kell vele aztán utána lehet hajtani!
tyűűű:S elcsaptak egy motorost itt a közelbe hát nemtom milett szegénynel mert elvitte a mentő mire láttam de a bukója eléggé összetört:S nemtom milett vele:S
és veled mizujs? szervíz? hajtod mááár?
egyértelműű ma is ott voltam... de am el van rakva mert nagyon jó barátja a tulaj a családnak...meg hoz hozzá egy dobot is....meg sisak...meg pénzt engedett!
Persze, gyári. Még csakm ost lett bejáratva Miből gondoltad hogy nem gyári?
Labika! És vigyázól hogy ne vigyék el előled?
ahha...én
Még nincs...de körvonalazódik....3 hét mulva megkapom a fizóm 100ezer és abban a pillanatban megyünk érte....mert hozzárakom a többi pénzemhez!
CUPPP
És már mennem is kell mert reggel 6-ra jövök.De meg ígérem holnap délután több időt szakittok rátok Puszi mindenkinek holnap jövök
tyűha
éjjel.A mostani hétvégém is elég húzos volt pénteken délelött az eredeti munka helyemen aztán este tízre a másikhoz éjjel kettőig aztán aznap egyre megin az eredetibe hajnal egyig és aznap hétre szintén az eredetibe.Már most bele zavarodttam
Hétvégén meg leteszem az egyik melót és este tízre meg megyek a bob caféhoz dolgozni az étterembe
Délután 1-kor vagy éjjel?
Hát sajna ez van!Valamelyik nap 1 órakor feküdttem le
Valaki innen fórumról szokott járni Kunmadarasra?
Hali!
Vettük észre mert igen ritkán vagy
Most volt nálunk itt Fűzfőn egy motoros baleset tegnap a barom kocsis ki ment a motor elé de hál isten a srác nem halt meg enyhébb fej sérülést szenvedett
Szevasztok skacok!Kicsit megint benézek sajna nem tudttam mostanába veletek lenni mert kurva sok a meló
Nagyon vagi a feltöltött képed!

B.
sztem az
50ccm!
Neked gyári dob van a CBR-eden?
Nem épp közérdekű közlemény, de holnap megyek 1000-es szervízre !
Labika! Meg van már a cbr?