Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tegnap 210km-t mentem 5,1-5,2 literből olyan 90-100-as tempóban, nyitott dob és sportszűrőm nekem is van.
igen gondoltam :) azért mondom hog ne nézzetek hülyének, egy pillanatra ha elgondolkodsz megtörténhet (tudom csak a hülye szőkékkel )
egyébknt én a 4 literes fogyaszást soknak tartom.. jóval többet tudok menni egy tank benzinnel mint 250.. de mostmajd megfigyelem mégjobban.
Ja és eg kérdés, ami most vetődőtt fel.
minden 2 ütemű motor füstöl?
hali
a cbr benzint szint mutató műszer csak azé van hogy a pilanatnyi bengát mutasa amúgy szart se ér de jó ha van. inkább egy váltofokozatszám kijelzőt raktak vonna bele a buzi japok.
a fogyasztás az elégé változo. ha full gyári álapot ako is mert egyszemély kétszemélyel.A sportszürő sokat dob rajta meg a nyitott dob. a perverzeknek van 14-es fogaskerék meg egyék tuning eszkozök.
sportgyertya + 100-as benga full sytetic olaj.
nekem a 3lityó átlag dobozal meg utasal de a 14-es fogaskerékel 3,3 liter/100km jöt ki az alá sose ment mert pörgöt mint a barom de 120-volt a vége dobozal 2személyel meg autopálya.
táv győr -debrecen 5 óra 45 perc. 2x tankoltam csak oda. visza 3x. táv 375km kaputol kapuig km óra szerint.
amúgy valahol normál állapotba 2,5-3 liter
4liter max de az a plafon aki ennél többet etet meg vele az egy isten.
amúgy ezekez a kis szarosokat úgy tervezik hogy legalább 200km kell megteniük . ennél csak többet lehet kihozzni.
na hali üdv mindenkinek
fyrgancs győrcity
a technika ördöge kiméljen meg titeket . üdv
A piros felé fogy ki Erre rájöttem
a superbikeosok, a régi tartósteszt R1-el, autópályán egyéletes nintendót jáccva 16 litert fogyasztottak. szal.. nem rossz ennek a kismotornak :D
Ja éán is úgy számoltam , de az akkor már nem 4l-es fogyasztás?
Én 9 liter benzinel 300km tudok menni!
JA és arra figyelj hogy E= empty
F= full :D nem kételkedek benne hogy mikor tankoltál elnéztes az állást, de nem lehet hogy inkább több volt benne mint a fele? velem is előfordult már, hogy nem figyeltem meg csak azt láttam hogy óó elhaygta a felét a mutató pedig nem is abban az irányban.. éehet hogy hülyeségnek tartjátok, de előfordulhat..
szerintem reális az egy sáv 50 km után!
egyébként valahol most találtam, hogy 10 literes a tankja és 250km-t tudsz vele menni..
CSáó!
Ma megvolt a szervíz végre 972 km-nél csinálták meg, és 1000 km-ig még finoman max 6000-ig pörgettem utána meg 7000-ig ahol is 90-et ment de néha belecsusszant 100-ba Még egy darabik nem nyelezem, de azt kell mondjam országútra egyenlőre jó ez a tempó. A 120 környéke meg megmarad előzésre
Egy kérdésem lenne a fogyasztással kapcsolatosan!
Van itt olyan aki koppon járkál a cbr-el? Mert nekem meg havernka elég magas fogyasztás jön ki... Bár lehet abba is valami hogy az a mérő nem mutat jót, mert ma is mentem 50 km-ert max 7000-es fordulaton,és egy egyész sávot léeugrott a mutató. A másik dolog meg az volt hogy kevesebben állt a mutató mint a fele, elmentem tankolni és csak 3 liter fért bele vagy még annyi se
Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?
Én ki sem merek menni az építkezésre...a szigetelés kb 50 fokos és a lindab olyan 60 . . .
jómunkát kitartás
téged sem irigyellek labika :(
Neked is jóó reggelt!ÉS aki 40fokos építkezésen(pl. én)?Am mindenkinek jóó munkáát...de nem kell tulzába vinni....
szép jó reggelt! Jó munkát mindenkinek aki 40fokos irodában kezdi a napot...
Jelen.
nem csoda.
micsoda?:D
énnemértemvagytenem? :D
nekedis
széppesticiberéslány
veerseny-veerseny-veerseny :D
na h kabbe
majd ha dolgozol hnap párX elmegyek mar arra
pofa be