Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne mond!80?fullgázon?mi Bazzsal mentünki a kis tüzérrel (cirka 140kiló...) 80fölött
Igazad van Doky TZRrel isvan hogy nem megy annyit amennyit szokott mert pl emelkedő van vagy erős szembeszél
Te bejáratósan már húztad neki maxra? Amúgy ennek a nagy cbr-el való összehasonlításnak van alapja? Szóval próbáltátok cbr ellen?
ténleg akar vki olyan CBT ami 240 et megy ? mert nyomtatok gy számlapot az órába 0-20-40-60-80-200-220-240-260-300 ! igy lesz beskálázva megrendelést le lehet adni a 06 90 666 999 69 71 as számon
én elhiszem amit mond! annyit mutat az óra ! de nem megy annyit ! én sztem 140 el megelőzném mikor ő 152 vel megy
de csak 0-300 ig ! utána elhúz az Y2K ! de már dolgoznak az ügyön a Kymco mérnökei
az Y2K -t már most veri
inkább rakj fel egy videót, a 2008as kymco akkor már az rseket is alázni fogja
ez vicces. 150 felett? hehe
kérlekszépen add kölcsön a géped egy körre, és elhiszem!
0,000009 lóerővel :D

viccet félretéve talán nyomatékosabb lett de erősebb nemhiszem ! legalábbis nem számottevően erősebb
Oks, de a motor teljestíménye gondolom javult!?
Nem.
Negatív!
Csak a fejidom változott, és injektoros lett.
A 2007-es CBR 125 R magasabb, mint az elődje?
ezaaz, lejárt a munkaidőőm.. megyek hazaa:D
este irok :D
Jó nagy műszerfala lehet!
nyugi, volt 1 év mire meggyöztem.. tudod a faszik olyan önelégültek.. úgy érzik az autó vezetést és a motorvezetést csak ők képesek tökéletesen csinálni.. a nő csak próbálkozhat. na erre sikerült rácáfolnom. sőt, máég azt is megkaptam hogy motort jobban vezetek mint autót..
ez lehet annak is köszönhető, miután 40 fokban az M0-son a dugóban 10 km-t szlalomoztam a teherautók között , miközben mögöttem ült. Azt mondta nem volt halálfélelme..
viccen kívűl, életében eőszőr megdicsért.
152?
én fel nem ülnék egy nő mögé!


(ne vedd sertésnek )
egyébként a "szerelmes Úriembernek" üzenem, hogy nem tudom a motorom vagy én tetszek e neki jobban, de mindketten foglaltak vagyunk
152 km/h utánna figyelmeztet egy kibaszott nagy stop tábla jelenik meg a műszerfalon téma lezárva....ha nem hiszitek vegyetek eggyet....

És nagyon parázta....
csá!
há én nem tom, de mikor a barátommal 2en ültünk rajta :D (130 kiló cirka) akkor eléggé fájt a kicsikének... full gázzal mentünk 80-nal :D:D:D:D de az élmény megfizethetetlen..
úgy röhögtünk egész úton, hogy majd meg pusztultunk... elöl az 50 kilós csaj, mögötte a 80 kilós pasija :D szemből aki látott minket oldalról meg ne is beszéljünk
most meg a korányin volt egy baleset ! mindjárt kimegyek hátha ott lefényképeznek és SZTÁR leszek :D
nem rossz