Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ez tetszik!
ennél nem jön ki semmi mert 14 LE őt nagyon sok minden vissza bir fogni ! gondolok itt nagyon enyhe emelkedőre amit észre sem veszel vagy szélre ! ez mind befolyásolja az ilyen gyenge motorokat! egyszer mész vele 130 at másnap lehet 140 is kijön belőle ha jók a feltételek !

szóval igazad van de nem teljesen ! legalábbis ennél a motornál !
(És a kulásbá hibás volt)
ezt ne mértem !

amúgy lerótt a nő fejéről hogy vmi nagyon bamba ! megérdemelte hgoy összetört a kcosija
úgy hogy maximális sebességnél maximumot kell nyújtania a motornak, ha valami nem jó benne, vagy kopott, akkor az itt jön ki. mert ha csak simán közlekedsz vele, akkor lehet hogy kimerül a kopottság annyiban h 3-400-as fordulattal fejjebb használod. fel sem tűnik ha nem másikrol ülsz át. míg a végsebességnél egyértelűen kijön ha valami nem 100.
Cinkes
De én is hogy utálom ha úgy állnak be, h nem lehet a kanyarba belátni
(És a kulásbá hibás volt )
hú mindjárt felrakok egy képet amit a moicra fogok rakni ! egy kamionon látam és nagyon megtetszett

pillanat és feltöltöm most vágtam ki

felvettelek MSN re ! ha érdekel egy jó CBR igazolj vissza ! vagy ha akármilyen kérdésed van szivesen válaszolok!
Mikor mentem el tod, akkor haverokkal kerültünk egy kört. Ott mentünk a vesztrexnél pont, látom motor....Elindul a csávó -TE- azt látom, "ez hülllye balra akar kanyarodni" Le is esett! Én ŐT ismerem!Egyből leesett a stílusról. Gyalogosan volta, és mikor megbizonyosodtam, he Te vagy az, akk kezdtem el integetni, de gondoltam h már nem láttad
Enduróó vazzé
ne beszéljünk már zöldségeket ! attól hogy megy 120 at vagy nem tom mennyit már nem lehet rossz?
miféle motorosok vagytok ti?
baleset

ááá pont akkor fényképezték mikor arra mentem motorral ! egy pár méter és én is rajtavagyok
szerintem ha 10perc alatt kijön belőle a 130, akkor jó.
ja mikor átmentem azon az elválasztó szaron?
endúró vazze
hol voltál meg mivel? mert nem láttalak ! visszaintettem volna de vmi másra figyeltem !

amúgy az volt az utosló menet azzal a motorral
persze valamennyirer értek hozzá!amugy mennit kell 70 kiló alatt mennie a mocinak?és menyni az utazója?
pf ilyen okosságot se hallottam még !
A vidóval az a helyzet, hogy most a kamó lemerült, még felkell dobni gépre, azt összevágni meg minden szal sok még a dolog. De a zene legalább már megvan hozzá. Ha ma nem megyek sehová, estére készen lesz. (kopp-kopp-kopp)
Milyen karambolt? Link van?
Téged azért láttalak! Péntek este, (miután msn-en beszéltünk) az alfitól hajottál ki csajossal, és úgy ismertelek meg, hogy az északin balra kanyarodtál az elválasztott sávon keresztül Ott integettem.
Meg tegnap ilyen 11 körül lehet téged láttalak csajossal hátul a kótaji úton
hát értesz te a motorokhoz? mert ha igen akkor meg tod állapitani !
halálegyszerű. megkérded itt, hogy hozzuád hasonló súlyú gyerkőcöknek mennyit megy végre. elviszed tíz perces próbakörre, és köszönömviszlát. Ha megy annyit akkor jó a motorja.
hiáűba mutat neked a mutató 160 at ! az nem biztos hogy valós érted?

méresd be magad trafival
mindenképp kevés km-el akarom!de honnan fogom tudni hogy valaki jól bejáratta -e !mert azt mond amit akar!a szin végül is tök mind1 csak ne fekete legyen!
sztem fosd le mijjen színű.
a videóval mi van? mikor lesz kész?

láttad a karambolt reggel? busz vs kocsi ! kemény volt
A cbr 115 kiló 13,2 Le -vel: megy 140-et max.
A kymco 135 kiló 11,6 Le- vel: megy 150-160-at max.
Na azért ne vicceskedjünk már
Nem látom az értelmet ebben.
akkor ne arra hajts hogy miondenféleképpen Repsol legyen hanem hgoy mindenféleképpen jó állapotú ! sztem !
ÁÁÁ nincs kedvem, várjatok megnézem 30 perc hát ez hihetetlen, de ha valami gáz lesz akkor beszarok

még nem igen mentem vele gyorsacskán...