Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kykee!Már régen voltál erre fele kajálni!Gondolom kurva sokat melózol!sajna én is
Csak a jéger jöhet szóba!
Bejött a vykeenek a GSR egy és két kerékkel is!
Nah de tényleg ne legyen kick hozzájárulok egy képpel a forumhoz...
Szia drága!A kutyulin már régen ültem pedig imádttam veled menni Főleg az utolsó akció volt jó amikor felkaptad az elejét
Mi, buzuki? Ez HONDA...

(sry Kykee, majd egy sörrel engesztelek )
Nekem 125-ös lesz de elég egyenlőre az is majd ha gyorsabban akarok menni át ülök a nagy tesóra
...hmm és a GSR már nem is létezik?
F sorozat megy? F2-3-4? Amúgy összehasoníltásképp az enyém és az f4 szinte tök ugyanaz, csak a cbr kisebb, de a külseje nagyon hasonló. Mondjuk még nem próbáltam egy f4et... Nem baaj, ami késik, nem múúlik, majd vmelyik ismerőstől kunyerálok egy tesztkört.
Honda cbr 600 megy és jön a nagy tesó cbr 1000f
Asszem lassan kick lesz ebből.. bepofátlankodtam a kis fóórumba... De várjatok nekem is volt hondám ami 125 ccm volt...
Amúgy nincs előírva honnan tolod, de mivel az oldal kitámasztó bal oldalt van és az összes gép balra dönthető, ezért mindenki onnan tolja...
Mondjuk az én kipufogó csonkom lehet picit nagyobb...
Jah és együttérzek girl veled...

2 napja engem is elkapott a kipufogó csonk és eléggé megsütötta a jobb vádlimat, hát a következményeket had ne írjam, nem vmi széép...
nem lettél volna hülye ha arról az oldalról tolod csak kiváncsiságból krdeztem, mert furcsának tartom ha onnan tolják, elvileg nem is "szabályos" , nem? mármint, rutinon ugy tanitják hogy baloldalt tolod...
de tök mindegy, mindenki ugy tolja ahogy nki jol esik--
Amúgy milyen gép megy el, és mi várható?
Rendszámtábla?
Háát... ... Nem egyszerű a kislány! Harapós... Gyakorlatilag ha nem finoman kezeleda gázkart, bajban lehetsz.

Ha normális ülőpozicíóban ülsz, 8ezernél elkapar a segge és elindul jobbra balra... Ha hátrébbülsz és hasalsz, akkor 2ben emeli az elejét... S ez csak egy 600as mindössze 100 lóval... "mindössze"
rajt ültem nem tolom arról az oldalról ha nem ülök rajt nemvok hülye
Viszont a te cicád se semmi
De jó lesz csak már vinnék el a másikat.
Nem jó azaz 1000res... Már a 600as sem tudja a nyomatékát megfelelően leadni nem hogy az 1000re. Viszont egy körre kipróbálnám...
Sehol senki
Már alig várom hogy elvigyék a párom 600as-át mert akkor meg lesz az 1000-es
ebből...
eből levonhatjuk tanulságként hogy a mocit arról az oldalról kell tolni amelyiken nincs kipuff busa tulajok és társaik meg ne tologassák .