Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10-11 .
Télleg egy kérdés!: a 25ös cbr-ek mennyi idő alatt vannak százon?
nagy élményt nyújt ám főleg ha a vezetése közbe eszedbe jut hogy 50es
Sőt! Kétszer vetted! Egyszer észre, egyszer meg el!
vetted? szal te választhattál? akkor hogy hogy? .
Én sem kaptam.....vettem.
hehe....nem baj az....legalább az élmény megmarad ha nem is bír 20nál többet....
ja én is remélem hogy nem tl-t kapok
Ne fürgyé llleee!
Értem én a viccet,csak nem szeretem!

Nyugodj meg,még fiatal vagy,lehet még rendes motorod is!
18. szülinapi szervíz?!? Na? 18000-ért már ketten is kényeztetnek!
hát kétté... 20,000ret elmennek simán azt tudom,de hogy 20,000után van-e élet számukra azt ne tőllem kérdezd
dehogyis TZRt igényes emberek vesznek , nem holmi TL ez . (bocsi,csak viccelek)
hááát.....nem biztos.....vagy a 3.henger....a 4. dugó....a 20.kuplung meg váltó meg egy pár alkatrész(minden) cseréje utána még lehet h menni fog a tüzér ugy h benne lesz az a km ...de az már csak a vázban lesz mert h az egész blokk cserés lesyz az biztos!
na jolvan :D legyetek jók meg minden:D én lépek fürödni meg amugyis vmi baja van a netemnek:S előre is jó8 mindenkinek meg hnapra jó motorozást meg melózást:)
Nem! Mire odA eljutnál,addigra már a méhtelepen fogják szelektálni az aluminiumot a műanyagtól a kistüzéreden!
mimimi?:D már bocs de nemtehetek róla h nemismerek emg mindenkit az utcán.d sőt a benzinkuton:D amúgys miután elmentél tankoltam és melelttem állt egy kocsiba vmi srác és elkezdett velem dumálni emg h nem baj e h megvárja mig elindulok mert h ez mien ritka meg minden:D na mondom jo:D szóval az a tankolás is érdekesre sikerült:D
mármint a 18,000res szervizet
Áááá, hátha befizetnek valami jó helyre a 18. szülinapodon... Tudod, jó sunák, hajlandósaág...
54,000? akkorra te már nem fogod tudni kimondani hogy "té-el" mire ebbe annyi belemegy .
kihát,minek az
Pislogott, mint hal a szatyorban! Pedig még fiatalka... Neki még biztos nincs pacemakere, mint Tarkának! (Az övé megállt amikor meglátott)
sanszos