Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Norris? mellik az övé? 500 ért nem láttam itt! csak egy feketét de felhivtam és azt már rég elvitték
mert szétgyilkoltam ! tegnap meg rendőrök elől menekültem szóval kell az a k***ott rendszám ! holnap megyek megnézni egy Kawasaki ZZR 400 at !

eddig volt Apriliá, Yamahám , Hondám , Cagivám ! msot ki kell próbálni a kawát is
Ha jól emlékszem 40 volt a stuff, meg mit csináljak vele kerék nélkül :) Meg igy talán eladhatóbb De miért nem intézel te is egyet. Szerintem meglehetne oldani neked is egyet
Invader,
20-at adok a hátsófelniért a gumi nélkül! Most komolyan, picit fontold már meg a dolgot! Nekem kell az a felni!
Én 4-ért is odaadom az enyémet. Karcolásmentes és pályát még soha nem látott .
5kilóért odadom neked én is. Gizda repsol szín, gizda hátsó felni, vmi 130Xfoggalmam sincs milyen gumi. Mindig csak 5000-ig pörgettem
én tudok. Pl. szerintem Norris is annyiért kínálja a karcolásmentes, elég sok extrával rendelkező CBR-ét. Miért passzoltad el ilyen hamar a Kadszivát?
max 500 ért tud vki CBR-t?
eztse magyarázod ki
Hülye....az a ne már hoz tartozik
"már"? hopp most elszóltad magad... Ezek szerint régen a fiúkat szeretted?
...de neeee már én a lányokat szeretem...főleg akiknek cbr-je van
hehe igen azthisszük:D ennyi:D lemosni már nemtudod
Nekem is ezt mondta az gyik tanárom...vagyis nem nekem hanem o.társamnak
mint a számtektanárunk... olyan dumái vannak.

jönnek be a gyerekek a tanterembe, az egyik cigány köszön:
-csókolom tanár úr!

-na neee csókolgassá" te engem!
hehe....ok ok szerintem se kéne a tiédet...
neeeeeeeeee csókolgassad te a kezemet!még azt hiszik buzi vagy
Na kezét csókolom mindenkinek!Valaki
nekem meg nincs..de ha lenne..akkor 5kw lenne benne
enyém meg 10
Az én forgalmim 11kw-os
akko meg miről beszélünk?
az hülyeség h mindenki 11el veszi, 21 v 23 van mindenkiébe csak A1el hajtják. m.országra a 11 kw-ost be se nagyon hozzák már
dingo rs-t akart venni 06-ban de sehol nem tudták neki elintézni a 11kw-s papírt... mostmeg mindenki 11kws papírral veszi