Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehe igazad van de még azt is kibírnám csak már meglenne....köszi neked is sziaaa
Aha,ja! Szép álmokat.
z3 ÁLMODJ tl-EKRŐL!
addig örülj amíg nem esik az öledbe biztos nagyon fájhat jó munkát,jóéjt mindenkinek
Na megyek én is mert dolgozok éjjel nappal mert nem esik az ölembe a motor....sajnos
Burkolás a 40fokban emeleten 7től 5ig...nagyon élem a melót....na jó éjt mindnekinek...sziasztok!
Na szép álmokat mindenkinek! Legyetek jók és szobaritkák!
Tarka! Ne Szentendrenkedj!
Vagy ne Szentendre mellett!
ahha értem....jó messze vagy innen....
Nekem Te ne Pomázz!
Pomáz ha ez mond vmit,de ha nem akkor aszondom szentendre mellett
Hova valósi vagy am?
az utat nem igazán vágom tavaly nyáron volt és nem én vezettem odafelé mi is zamárdiba szoktunk lenni ha balcsin vagyunk de így névről nem vágom,max látásból
Nem....csak a rendőrség visszaléptetett....sokat hajtottam a suzukival télleg nagyon őrült voltam de csak azért hogy minél hamarabb megszokjam.....na jó azért annyira nem voltam őrült h én is a fókuszban végezzem!
elvették a jogsiját
nyugi az csak profit szerzés volt...vettem 85ért eladtam 115ért pancser volt.....na mind1 asszem 2 hétig volt meg....most meg jön a cbr125
hét
látod.ő felismerte,h nagy neki a 125,ezért visszalépett. ügyes.
Z3 néztem a képeidet..A gokartos nem véletlkenül siofok keleti végén a táblánál szabadifürdő felé készült? Ahol meg az unokatesód van az meg Zamárdi nem? Ott van egy fasza pizzéria Mauró ismered?
sec, mégis mi lenne?
a lépcsön felfelé kell mászni ,nem lefelé
10-11 mi?
Nap?
Volt a 125-ös 4T Hondám, amikor ilyen Tarka félék elmentek melettem mindít tettem le a lábam nehogy eldőljek mert azt hittem állok... De epedve vártam a körforgalmakat ahol 8-asban karikáztam a plasztikhuszárok körül! (Nem Tarka)
9,6s
hehe Nekem mondod mikor elvették a jogsim és a 125ös Suzuki RG(vége 150 a gyorsulás meg eszméletlen na persze egy 125öshöz képest) utána meg el kellett adnom és vennem kellet egy 50es gépet ami egy AF1 futura lett.....kicsit volt szarabb érzés főleg hogy 6 hónapig volt meg a suzka