Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja értem....mind1 mert a mellettünk lévő sátorban volt 2 csaj egy cbrel és az is piros volt....am én meg onnan vettem az af1et székesfehérvártól egy pár km-re de már nem emlékszem h honnan....asszem lovasberény vagy mi
neméppen:D elég emssze lakom onnan:d fejér megye:d székesfehérvártól 12km-re:)
Télleg! hova valósi vagy? mintha láttalak már volna madarason a gyorsuláson...nem voltál kint tavaly augusztusban?
érdekes dolgok
hehe akkor jó ha tetszik....majd egyszer megmutatom( a pókot mielőtt valaki félre értené)
nagyon drága képen keresztűl de a közelembe ne jöjjön:D elég a sok keresztes pók a kertbe:D
hehe
Hogy mik mennek ebben a topicban...
Nem....ha nagyobb lenne nem bírna vadászni normálisan...sőt még ez is nagy neki ami nekem van....majd ha nagy lesz akkor kell neki egy nagyobb de nem baj mert van egay 70literes akváriumom is ha oda kerül a sor...és tervezek még egy másikat is hogy 2 legyen de a 2. az valami durvább lesz....Am miért kérdezed? Tetszik a drága?
de nem pici neki az a terrárium v miaz?:S
*18-20
Most olyan 7cm körül van de még csak 1-1és fél éves.....5 éves korában éri el a teljes méretét ami ez esetben 19-20 cm lesz( a pókról beszélek )
és mekkora most a pók?
Mert miért nem az?Szerintem egyszerű háziállat....
én se mindíg
a pók nem állat
Na én mek...jó munkát mindenkinek! páá
amíg 1 éves nem lesz addig egy nagyon kicsi kis műanyag akármiben kell olyanban mint amiben a csontikat adják...utána egy kis terrárium amit néha át kell rendezni mert elvileg vándorló pók lenne....nekem egy 20X20as és 10cm magas akváriumban van!
És mekkora hely kell neki?
már megbocsáss de az nem vadászat hanem kivégzés...
Már bocs de szerintem attól senki se idióta mert szereti az állatokat és nem fosik a pókoktól....hanem inkább tartja őket....akkor meg menjél és írtsad őket....
sok idióta pókot tart :D
nálunk van anélkül is keresztes, kaszás, épp elég bajom van azokkal is hogy irtsam ki őket :D
Ez a baj....olayn pók kell neked ami nekem van....legigénytelenebb....nem muszály kisegeret adni neki lehet rovarokkal etetni....és ha elfelejted 8 hónapig bírja kaja nélkül!És semmi baj nincs vele kivéve mikor elszökik! Nem egyszerű megtalálni a házban!
nekem csak egy picike kéne, de nem lesz, itt vannak a tengerimalacok, ezek is eleget zabálnak meg elég baj van velük