Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát millió egy baja lehet... Amugy lehet gyűrű törés is...
ja télleg! de akkor szokott ilyesmi lenni nem?szoljatok ha hülyeségeket beszélek!
Sztem még ő se tudja... Mivel ugy olvastam h még nem kapták szét...
Tyt!
Elolvastam!Jól megjártad !
Mi lehet Gyűrű törés
Hát nem ugy érdekel a gép engem mert nekem most egy cbr125 kell nemsoká meglesz utána egy 400as utána meg egy 900RR szóval csak ugy érdekel h kiváncsi vok rá!
Még egy 10 évet várjál rá, mert nincs fölös 12-13millióm egy NR-re
ok
ha nekem szólt, akkor nézz át az RS topicba.
Ok ok én várom!Engem érdekel a gép!
Hát, a Tapolca-i Honda kereskedés tulaja ült már Tokyo-ban kiállításon NR-en. Aszondta, hogy sose ült olyan motoron, és nem is fog. Teljesen körbeölel, a hangja meg mint a régi fogaskerekes VFR-é, csak sokkal finomabb, és lágyabb. Csinálok videót :)
Tudjátok már mi van RSel?Vagy már kész is van?
oksa am már megtettem és sok infót találtam róla....azért elővehetné a honda a tervrajzokat és kicsit átdolgozva megcsinálhatnák újra kicsit durvábban de az alapok maradjanak a régiek!
ha olyat veszel akkor be kell kalkulálnod hogy megyek látogatóba.
istenkirály moci az az NR, nagyon megnézném élőben 1szer.
Keress infót googlival, az hitelesebb mint én.
Amúgy egy ezeréves szar Honda, semmi jó nincs benne. Nehogy vegyetek ám olyat. Majd én megteszem helyettetek
FireBlade!
Mesélj már még nekem arrról a csodáról ami az adatlapodon van. Nr-ről!Amit csak tudsz!Pl teljesítmény meg ilyenek még azt se tudom h mekkora !Meg mindent amit tudsz!
Majd segítek neki
Ne tarts attól
hál istennek az az erőgép nem tud annyival menni,hogy ne tudnám kikerülni
de ha egyszer te nem tudod
Szerintem is vagy valami gránátot ........am meg senki se akarja sőt én még Mr.2T nek se akarom h meghaljon azért az 1 motorosnak sem jár akármilyen viszonyban vagyok vele....
Akkro megnyugodtam Asszem tudom milyen az 98% vas a maradék az meg müanyag
Isten ments! Meg ne próbáld... elég ha fejbedobod a kamerával... (csak előtte köss rá még egy vasalót is... olyan jó kis régi fajtát... )
Úgy látom mindenki azt akrja hogy padlót fogjak vele, kameráva la tankon... És hogyMr2T találjam be vele... Na szép....