Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért nem gépjárműhitelt írtam mert ahhoz kell kezes. A személyi hitelhez meg már sokszor az nem feltétel. Amúgy persze én is azt mondom hülyeség felvenni de ha én se vettem volna fel akkor még legalább 2 évig csak álmaimba motorozhatnék. Így meg már egy éve motorozok. Szóval te csak gyűjtögess míg én húzom a gázt
1 órája, az is komoly , hát valamikor el kell kezdeni (mármint a kapcsolatott), én barátnömel e-honnapban leszünk fél évesek!
én is szedem össze a zsét mocira vmi nagyobbra
Hát modelnek nem küldeném el, értelmesnek értelmes, nem jöttünk össze!
A hitellel tényleg vígyázzni kell mert a bankok könnyen csöbbe tudják huzni az embert és onnan utána nagyon nehéz szabadulni ! Inkább gyüjtöges otthon! Persze ez csak egy tanácsom!
A Szomszéd csaj este a legjobb És a csaj olyan ronda vagy olyan hülye? Vagy összejöttél vele?
az vicces lehetett
én nekem meg most 1 órája van barátnőm úgy télleg most msnen dumálunk mert 9re haza kellett vinnem
igazi love story
Hát egyszer én is érdekesen jártam . Haver mondta milyen jó csajokal lehet megismerkedni a chat.hu oldalon én meg mondom egy probát megér . Regisztrálás után rögtön el is kezdtem ismerkedni egy csajal , aztán 1 hét elteltével megyegyeztünk h küldünk egymásrol képet , amint átt jött a képe rögtön elkeztem szakadni a röhögéstöl ugyanis a mellettünk lévő szomszédcsaj volt az!
Hát még jó hogy jó itt a hangulat hisz ez a peace topik és nem csak cbr-eseknek
látom mindenki be van gurulózva, nagy az öröm és a boldogság.
mielőtt netes szerelembe bonyolódnátok, azért mutassatok 1másnak képet, nehogy csalódás legyen a vége.

amúgymeg tökre örülök hogy ilyen kedves a hangnem itt ,félre ne értsetek nem akarok rosszat.

puszi mindenkinek
vykee!

Nem rosszból mondom, de ha rám halgacc, akkor inkább gyűjtesz, mint behitelezel! Ha nem sürgős várj 1 kicsit! Tapasztalat! Nekem a tanulmányaim vannak sokban...szal nekem sincs lém mocira, addig én is szeretnék 1 kisebbet, de ez más tészta...

zol2891! Tudod mi az a személyi hitel? Akkor ha már ennyire udvarolgacc, akkor gépjárműhitelt ajánlj!

Balu
Okés vigyázz magadra! CUPPP
Szia drága mennem kell mert nagy vihar van készülöbe és haza kell érnem!de remélem még írunk egymásnak puszi legyél jó!
A képek tetszenek. Látom ruhád már van
Még jó hogy nem látsz mert el pirultam
Ilyen helyes lány alapból megérdemli hogy segítsenek neki
Nagyon aranyos vagy
Ja ezt nem tudtam Szervezzünk neked gyűjtést?
Az a gond hogy nem rég csesztetett a fönököm hogy menjek el szakács tanfolyamra,de gazdaságtanból meghúztak és most lesz a pótvizsgám!De eddig csak munka vállalói kiskönyvel dolgoztam mert szakácsként akar bejelenteni.Úgy meg nem igazán adnak arra nekem hitelt!
Nem untatsz Elég sok van ebből a típusból egész jó áron. Esetleg vehetnél fel személyi hitelt és azt törlesztenéd...
ilyennel nem szoktam viccelni!Most olyan cbr-t hajtok aminek át lehetne vállalni a részletét.Esetleg megunta valaki mert kicsinek tartja.Én sajna több okból nem vehetek még de hosszú nem ezzel akarlak untatni!
Komolyan eljössz?
remélem rendőr nem olvassa!
sajna nincs mert másik vizsgára kell készülnöm meg közbe dolgozok elég sokat.Szakács vagyok!De szerintem elöb lesz motorom mint jogsim.