Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Héééé!Én is motorra gyűjtök!
Hamarosan meglesz Csak még ne mtom pontosan mikor de 20-ig 1000%-k:D
Ja okés csak vedd meg a géped
Ugyse vagy olyan messze... Aztán esetleg fél uton vhol össezfuthatunk majd!
halkan jegyzem meg, nemsokára látható lesz a dobogókői videóm. most töltöttem fel. nézzétek, véleményt várok..
Ja persze én benne vagyok ilyen talikba
Esetleg nyáron összefuthatnánk, vmikor ha gondolod
Vas megye, Pannónia ring mellett
Am. Te hova valósi vagy?
Jóccakát!
Szép álmokat! Cupp
Na jó éjszakát megyek mert holnap korán kelek de remélem holnap újra tudunk dumálni mert délután jövök Bízok benne hogy személyesen is össze futunk majd cupp
Hát igen nagyon akarok már mocit és persze én meg a mocis pasikért rajongok mert még egyben sem csalódttam.nincs senkim de ha lesz az tuti csak motoros!ha meg nem jön össze akkor maradok én meg a vasam
Hát az a minimum
Annyira örülök hogy ilyen aranyos skacokat ismerhettem meg itt abba biztosak lehettek ha meg lesz megyek hozzátok látogatóba
Szeretem a mocis csajokat Meg látom hogy te nagyon szeretnél már egy ilyen gépet! Meg hát ha csak 20-an bedobnák akkor az a 20 ezer is több a semminél...
Hát per pill, nagy adóságba vertem magam motor miatt... De kb. 1 hónap múlva betom dobni azt a 3lityó benzin árát!
nagyon aranyos vagy jól esik hogy ennyire törödsz velem
Aham Akkor rem. minnél hamarabb sikerül megvenned, meg találnod megfelelőt
El kéne indítanunk egy gyűjtést vikinek a mocira! Nem gondoljátok? Mondjuk egy ezrest mindenki kibírna nem? És akkor egy ilyen helyes lánynak teljesülne az álma...
nem tudom mennyi most a részlete de szerintem nagyon nem is érdekell mert kell nekem motor
És mennyit szánsz rá, vagy mennyibe gondolkodtál? (ha szabad tudnom)
ha találok olyat aki lecseréli nagyobbra és esetleg azért adja el de minden esetre most csak hitel át vállalással tudnék venni de hosszú hogy miért így ha nem találok akkor még picit várnom kell
Az akkor nem vészes
De az a ciki hogy több mint egy órát motoroztam. Egyre jobban jöttek a felhők. Gondoltam elindulok most már és az uccsó 2 kilóméteren kapott el