Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem... füzfőn naon nem járkálok...
tudod melyik , nem?
aha.bobra nem szoktál járni?
a mini abc
Melyik bolt?
Nem rég néztem egy videót Hidi Mikiről az valami állatul nyomja a motorozást!
igen? nekünk ott van a boltunk
Nem B.forrás.
nike körut?
gyártelepen.
egy pit
Ezt nem tudom hogy csináltam de bocs
hát nem. füzfő melyik részén laksz?
Neked milyen kicsikéd van?javascript:smile(document.frmmsg.body,"02");document.frmm
sg.body.focus()
javascript:smile(document.frmmsg.body,"0 2");
document.frmmsg.body.focus()
az jó akkor nem vagy messze
én meg Papkeszii :)
Csak nem itt laksz a környékbe?
igen
Vykee te füzfői vagy?
Pont azért regisztráltam magam mert itt legalább a motor a fő szereplő.Szerintem én is az a gyára megyek mindenkinek de ez van. Csak az a baj itt a környéken nincs több ilyen szenvedélyes motoros csaj akivel tudnék ilyenekről dumálni.Itt csak elkényeztetett picsák vannak akik mással nincsenek elfoglalva csak hogy hogy áll a hajuk.Na az ilyeneket felültetném egy ezres hondára azt hiszem belőné nekik a hajuk.
nem hiszem hogy bárkit is untattál volna ezzel, itt valszeg mindenki így van ezzel. A motor-imádatunkkal szerintem az egész környezetünket az idegbaj határára sodorjuk. Legalábbis szüleim + haverjaim már herótot kapnak :)
Nehéz túl tenni a motor-imádaton, de nálam lassan 2 éve a Benzintyúkomé a főszerep, Ő az első! nem gondoltam hogy eljutok erre a szintre, de így jó :)
sziasztok jó reggelt!Köszönöm a jó tanácsokat nagyon ari mindenki!A gyüjtögetéssel nem lenne baj mert nem vagyok pénz szóros csak annyira szeretnék már motort hogy nem biztos kibírom addig.Imádom a motorokat nekem kocsim sose lesz az tuti.2 éve kezdődött ez a szenvedélyem,és nem vagyok hajlandó bárki kedvéért lemondani róla.Anyám az ki van akadva rám,szerinte nem vagyok normális.Na de nem untatlak titeket ezzel.
Végre szeretet van itten! Ticcelet!
Éjt mindenkinek, písz & láv
Bocs...eddig pénzintézetekben melóztam... ... szal, ezért mondtam, h tapasztalat! És ezután is ezt mondom, nyugodtan húzd neki míg én csak gyűjtögetek, de a hitel az hitel, mindenképp óvatosan kell bánni vele! Amúgy sztem én sem tok kp-ra gépet vanni, de nem mind1 mekkora az önrész!

Amúgy nem kell kezes gépjárműhitelhez, mert már 26 éves....viszont jogsi az igen...
képet :P