Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

17,5 évesen lehet kezdeni a kreszt és 17 3/4 rutin....Nekem ahhoz sokat kéne várni, meg nekem csak 125 kell, utána meg vmi nagyobb, átugrom az 500as kategóriát. Meg így sokkal hamarabb lesz jogsim korlátlanra, mert így is tehetem majd a különbözetit 2év múlva, szal így már 18évesen mehetek bármin, és nem 19évesen
(Remélem érthető voltam )
Mákos!
Csakhogy én jún.15-én kezdtem, 2hét intenzíven, így a király
bátyáddal együtt 150kg? Ti sem vagytok valami túl nehezek!
Én nem vitatkozni akarok ezen. Tudom és láttam is, hogy megy annyit. Bátyámmal is néztem nem csak barátnőmmel, bátyámmal együtt pedig kb 150kg-ok vagyunk.
amúgy meg egy (állítólagagyárszerint..) 13pacitól nagyon is szép az a 120-130..
papapapa, azé embörön is múlick ám az a sebesség dolog! én vok 95kg, anyu negyvensok (nemmerek nagyot írni mert elkap ), az monnyuk min 140, de inkább másfél mázsa. egy kákabélű 17éves, aki 60 kögö, meg barinője vékonylányka 16 monnyuk, az 2/3ad terhelés. naonnemmind1. sztem. mi lenne, ha ezeket a sebességadatokat a súly megadásával mondanátok? akkor lehet kiderülne a turpisság.
az enyém nem ment annyit!
kicsi túlzás azért van abban a 110 ben sztem, mindenki feljebbértékelni a motorját
de nem vitatkozok
Én má rutinozok
Tudtommal Ak-ott vizsgát 18 évesen lehet tenni. Amúgy meg simán lehet 110-et menni két személlyel, nem tudom, hogy miért olyan hihetetlen ez számodra.
gratula!

de miért nem az Ak-t csinálod? azt is lehet 17 évesen nem?
faisst!

te talán tudsz választ adni egy kérdésemre

az iylen endúrós gumik mint ami az enyémen is van hogy viselkednek aszfalton? ha megcsuszik ugyanugy betapad utána vagy csak lábbal tudom már visszalökni magam? mert a CBR gumijánál ez jóval keményebb már ránézésre látszik hogy más az összetétele én meg nem merem úgy döntögetni mint anno a CBR-t
és hány kiló vagy te ill a bnőd?

nekem továbbra is hihetetlen hogy annyit menjen!
Sikerült a kresz vizsgám! (A1)
nem 137 volt véletlenül?ne próbálj meg minket átverni
nagyon szép
Köszi szépen
Megmondaná nekem valaki, hogy K&N szűrőt honnan tudnék legolcsóbban és leggyorsabban beszerezni?
jump-hard right-jump...(crosspálya)
fa...korlát,oszlop ok 5be be
50méter, jobb három, bal 2 ...
én ugyanugy elalszok 120 nál,mint 40 nél...
legalább kívülről fogod fújni az utat mire bejáratod
Csak mi ilyen ráérősek vagyunk Meg msárészt nekünk azért szar hogy találtunk a környéken olyan 50 km hosszú utata ami eléégé kanyargós dimbes dombos, király aszfaltal, és egész uton 3 autó jött csak velünk szembe...Na ott a 60-70-es tempón elalszól De ha belesz járatva akkor ott lehet majd menni...Persze ésszel!
na és 400km egy nap alatt egy kis 60-70km/h túrával fél nap alatt
3 nap alatt meg lenne nálam is :D bővenn