Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csopperest is láttam tegnap bukó nálkül terzákörútön...
nyugatinál meg az idióta kopasz fasszópó 1000es cbr el,rövidgatya,fekete atléta.napszemcsó, a bilibukó már hátcsó ülésre ráhálózva....és igy ment...lexivesebben lerugtam volna a motorról és leköptem volna
Az öltönyös paprikajancsiknak nehogy elfáradjon a keze. Ja és a műkígyóbőr-cipellőt is kiméli
Basszus, egyre több az olyan nagyrobogós degenerált bráner, akik már a sisakot se hordják, hogy megcsodálhassuk az elbaszott fejüket és hogy még véletlenül se keljen levenniük gay-pride D&G napszemcsit
250es honda quadon is valami autómatakuplungféleség van...
automatakuplung...de laza
Na jó, csak konkrétan kivettem az egész bekezdést amit a váltóról írtak a motorinfó oldalán, engem sem az érdekelt volna belőle, hogy cipő kímélő...A 2007-es Innova is megtartotta elődje különlegességeit, az automata kuplungot és a négyfokozatú körváltót, ez még lemaradt
Huhh, ez nagyon menő lehet 4-ből azonnal üresbe és még a cipőt is kíméli. Wow
van bizony .
ezt találtam: A sebességeket lábbal kell váltani, ahogy az a nagymotorok esetében szokásos, de közben nem kell kézzel a kuplungot működtetni. Az Innova váltója lábbeli kímélő, mindig a cipő talpával kell taposni, lábfejjel lefelé taposva folyamatosan felfelé váltunk, cipő sarkával pedig folyamatosan vissza. A körváltó úgy üzemel, hogy a legnagyobb sebességből, azaz negyedikből egyből üresbe lehet váltani, ha a lámpánál megállunk, nem kell négy fokozaton keresztül visszaváltogatni. A rendszer újdonsága, hogy 2007-re erősebb, hosszabb élettartamú kuplungot kapott az Innova.
jaja,ezzel voltam
van hangja mi?
Acélbetétes-bakancs befigyel
ezzel az iksztével voltál mikor találkoztunk nem
http://w1.bikepics.com/pics/20...
itt még de csúnya volt a motorja
Igen igen, értettem elsőre is
Nekem 3 éve van meg és 2 pereces és eddig maximálisan megvédett de valami miatt mégse szerettem meg ezt a márkát Talán mert francia
az is bering
Az valami körváltós csoda, de hogy az a gyakorlatban mint takar azt még nem tudom.
jóaz
bratyómnak 100akárhányezres van..és nem fujja át..de mondjuk az bőr...
monnyuk drága egy jó kabi..de megéri szerintem
Valaki kipróbálta már az innovát, hogy milyen?
Nekem egy 50ezres Bering van és nem az anyagán fúj át a szél (de nem is szellőzik ) hanem az ujjánál és a nyakánál befúúú a menetszél amitől olyan szép púpom lesz mint a legjobb fajta vasorrú bábáknak a mesékben.
alap
ja meg hát ugye alapból bőr ruci kell,nem a corduralófasz
húú bazz csak most látom .
attől füg milyen cordura...ha zsír...soha nem fujja át aszél..
Köszi szépen de nekem valamiért a repsol tetszett meg de am tök mint1 lenne...am már leírtam h a repsol
Nekem meg az az innova az álmom a kép jobb oldalán