Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Andyka,
nézzd meg az előzményt-t!!!!!

És ha elolvasnád az utolsó négy oldalt akkor azt is tudnád hogy nem a Hyosung-on vitatkozunk, hanem azon hogy Cala szerint néha jól jön a többlet súly, szerintem meg ez egy teljesen elhanyagolható előny ami a plusz súly mellett szól.
A másik amin vitatkozunk, az az hogy Cala valótlanságott állított arról, hogy én mit mondtam, ez be is bizonyosodott és még most sem hajlandó elismerni.
Szerintem meg mindenkinek tök igaza van...

Srácok, nem rosszból, de nem veszekedni kell, hanem együtt motorozni!
Rocky teis hagyhatnád már calát, olyan feleslegesen piszkáljátok egymást. egyikötök se lesz nagyobb meg jobb ettöl, csak fárasztjátok a többieket, és a topic szinvonalát rontjátok. ha vitatkozni akartok akkor talán oldjátok meg privátban, de szerintem itt nemsokan kiváncsiak arra hogy ti hogy szidjátok egymást, hol trágár holpedig hülyéneknézös modon. remélem egyetértesz ezzel.
Vedd már észre hogy gáz vagy!!! Olvasd vissza az utsó négy oldalt! Bár úgytűnik hogy az olvasással és a szövegértéssel problémáid vannak
cala szerintem kár ezzel kapcs. vitába szállnod. legyél büszke, csak magadban, és inkább irj nekem

Rocky... nehéz a hyom, de attol függetlenül nemtudtál elmenni mellette... pedig nöböl vagyok. most nem bántásnak szánom, csak a sulyhoz szeretném hozzáfüzni.
Milyen elégtételt? És milyen szerencsétlenkedés?

A köcsögölést TE kezdted, és még mindíg nem értem miért reagáltál úgy egy beírásra, hogy a magad által kreált mondatokat válaszolgattad meg. Rettenetes konok ember vagy, ami nem baj, csak ne a saját hülyeségedhez ragaszkodj, jó?
Igen, énis ezt csinálom már egy fél órája.
Latom megy az oszatas :) nagyon helyes
Te tényleg nem vagy valami okos
Mondjuk tök lényegtelen, én már elégtételt vettem és mostmár csak mosolygok a szerencsétlenkedéseden.

Itt mentegetődzöl ahelyet hogy beismernéd hogy kicsit mellényúltál. Ez tényleg nem olyan nagy baj! Hát Istenem, elnézted a dolgokat, semmi gáz. De ez amit most csinálsz ez már kezd szánalmas lenni.
Mind a 2-ö jó valamiben a cbr a sulyban, a hyo a kinézetben! Nem kell vitatkozni max összehasonlitani!!
ne vitatkozzatok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egész pontosan mit is? Amikor TE kezded el kiforgatni a szavaimat, majd f.fejezni? Én mindössze annyit írtam az elejétől kezdve, hogy a KÖZÚTON sok esetben nem hátrány a + súly. Erre TE rágtál be, és kezdted el a vitát, olyan állításokra alapozva amiket én NEM írtam.

pl. "Jaj, csak nehogy egy szembejövő kamion lökjön rajtam egyet a menetszelével!!!"

Ilyet picurka én NEM írtam, én az ilyen beszólásaidra reagáltam. Majd ha TE is eléred a 33 éves kort, és még élsz, akkor dumálj. Elefántot csinálsz egy bolhából, és tipikusan olyan dolgokat hozol fel, aminek semmi köze az eredeti témához: "Az a gáz hogy 33 éves vagy és ennyi idősen..." Ehhez pedig végképp semmi közöd nincsen.

Én megértem ha szereted a motorodat, örülök is neki, egy emberrel több aki két keréken jár. De egy vita az nem jó úgy, ha FOLYAMATOSAN másra reagálsz, mint amit az előtted szóló írt, és ezt már jeleztem a vita közepén is. Ha más véleményen vagy, az a te dolgod, de lehet VALÓS beírásra, normálisan reagálni.
Az a gáz hogy 33 éves vagy és ennyi idősen azért én már mást várnék egy embertől.
Hát igen...
a zárójeles rész pont azoknak van akik nem tudják megfejteni 2 magyar mondat tartalmát, meg azoknak akik mindenben a fikázást látják
F.fej a jó... és itt tudod helyettesíteni a mondatot.
Még oda is írta zárójelben.
Ezt a Schulz írta Te hülye f.szfej!!!!!!!!

ráadásul még csak Ő sem nevetett rajta csak meglepődött hogy ilyen nehéz.
"most nézem hogy ez a hyosung 150kiló ja és ez a naked verzió
17 literes a tankja +az idomok kb 170kg
azér ez nem semmi"

EZ AKKOR MICSODA VOLT HÜLYEGYEREK ???????????????????????
Hol nevettem ki Hyo súlyát???????????????
A válaszaidat folyamatosan a teáltalad kreált mondatokra adtad, aminek valóban köze volt ahoz amit mondtam, de messze nem az én kijelentésem volt. Folyamatosan elbeszélünk egymás mellett. Fejezzük be, nem jó ez senkinek.
Azt hogy idézőjelet használok az nem azt jelenti hogy tőled idézek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

De még mindig nem látom hogy hol nevettem ki a Hyo súlyát.
Szembe kamion a kamion mögött helyett, meg egyebek....

Akkor hogy is volt ?
úgy látom már mindenkin kijön az elvonási tünetetek,
ilyenkor le kell menni a garázsba és beinditani a motort egy kicsit.
Mutasd meg hol nevettem ki a Hyo súlyát!!!!!!
Nem is idéztem tőled semmit!!!