Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miaz, hogy kresz
sziasztok!

vki jönn május1én Kunszentmiklósi motoros találkozóra
Amúgy száguldozó amikor jöttök le milyen tempóval mehetünk a városban vagy is apud mennyire tartja be a kreszt ?
Érdemes benézni a boncterembe és elolvasni, hogy milyen javítanivalók vtak pl.:2-3 éves motorokon (5000km-es) az eszem megáll olyanok vannak. Ktm 640 lc4 service volt és közbe meg dugó hajtókar csapágy meg iylen kis apróságok, de gas gas 1800km és többet volt servicebe mint utcán stb..stb hál istennek a Hondáknál a szokásos javításokon és karbantartásokon kívül nem sok mindent kell cserélni az első 15000-20000 km-en.

18000 és semmi eddig :)
add el...
csá!Mennyi volt a felnicsík?
Rosszul fogalmaztam. Ebben a katalógusban van a legkevesebb elírás. Volt már több vacak katalógus is, ahol más motor nevét írták stb
Árak, Le adatok ált. stimmelnek.
Üdv.
az a motorkatalógus. hááát....
fogom a fejem tőle, minden évben annyi hibás adat, elütés, hiba van benne.
legigényesebb katalógus? hát még jó, túl sok nincs is magyarországon (motor katalógus)
na mind1, sztem szar, de ha unatkozik az ember akkor lehet nézegetni!
Persze hogy ki lehet próbálni!
Csak hozd vissza!
Hmmm... Én mikor elhoztam Valoo-tól a Csajszimnak a kis CBR-t a 80+ kilómmal meglepően lendületesen ment! Nem a végsebesség a lényeg,hanem a lendület amit tudsz tartani akkor nincs ellenfél! Ugye ROCKY?
Sziasztok!
Az lenne e kèrdèsem,ha szeretnèk venni egyet(màr pedig szàndèkomban àll),akkor ki lehet probàlni vètel elott?Mert zsàkbamacskàt nem jàtszunk,ahhoz az a kevès pènz is sok...
Nem neked írtam, hogy marhaság, hanem arra, hogy az az adat marhaság. Amúgy még így is a legigényesebb katalógus.
Még mindig eladó!

Érd: kako.pal@chello.hu

1 éves, 7900 km-rel, sérülésmentesen

Irányára: 550.000 Ft
nézd meg a motorkatalógusban 110 kmph-t írnak a cbr-hez. Ezekután én fontos kérdésekben nem szivesen veszem alapul inkább csak tájékozódok belőle
Yaneeken akkor jössz május 1.-i motoros találkozóra Kunszentmiklósra?
Ha kell akkor lemegyek érted Üllöre vagy találkozhatunk Ócsán, Alsónémedin vagy ahol neked jó , de ha le tudsz jönni Taksonyba az a legjobb és innen indulnánk !
Mennék én, a két bratyom, faterom és ha jössz akkor te!
Mindenki a saját motorjával azzaz 5-en mennénk akkor!
Az egy marhaság.
Ma volt szerencsém menni egy CBR125-tel és mondjuk a teljesítményén kívül kellemes volt. Szerintem iszonyat jól kanyarodik és finom kis gép, mondjuk 120-al én is csak lejtőn tudtam menni de én 90 kg vagyok.
Ok, és kössz! És bocs az offért Amúgy most egy yamaha sr-en tanulok az se tér el sokba, szinte ugyanaz. De valahol azt olvastam hogy ez a léghűtéses dolog nem a legjobb, és elöbb melegszik fel és leállhat....... Ezért még gondolkozok eg yhaverom cbr-jén, egy egy éves gépezet amit 600-550-ért akar nekem elpaszolni, csak nemtudom mit kezgyek a robogómmal......
A jól dönthető alatt azt értem, hogy kényelmesebb vele bedöntve kanyarodni mint a kormányt forgatni(persze sebességtől függően) A végsebességről meg annyit hogy a gyári végsebesség 100
a 110-120 pedig városi legenda(hacsak nem lejtőn le hátszéllel) én 90-nel mentem vele de az már nem tetszett neki szóval...ki tudja. Mondjuk ha meg akarsz rajta tanulni motorozni, a városban akarsz vele mászkálni meg iskolába akkor ideális választás és a haverok elött se fogsz beégni vele(már ha megyarországon a gazdagságon kívül van más égő dolog az ETZ még majdhogynem büszkeség néhol)
Igen én olvastam, de végsebességnek 110 kmph-t ír
HÁt igen fő cél nekem az hogy megtanuljak rajta motorzni, suliba meg a városba futkoznék vele. Amúgy az alatt hogy jól dönthető mit értesz pontosan, mert nekem azok a lábtrartók alacsonynak tüntek, bár még nem is űltem rajt. Legalább előbb leér Végsebesség az állítólag 100 körül van, de volt aki már többet is hozott ki belőle, úgy 110 120-at. Erről nincs valami bővebb infód?
Nem. Motorrevü
Motorkatalógus 2007. Legjobb katalógus (igen, ingyenreklám)
Milyen meglepő, nyíregyi vagyok pont, szal akkor majd megkérdem, de ott sajnos nagyon kis seggfejek vannak Ne higgy nekik, hazudnak!
A márkakeseskedő alatt, egy márkakereskedőt értek, a nyiregyházit. Amúgy melyik katalógusra gondolsz? A 2007 honda -ra?
ybr-en vizsgáztam nagyon kezes, aranyos, jól dönthető kis motor, de erőtlen és unalmas, csak akkor ajánlom, ha csak arra kell el akarsz jutni vele A-ból B-be akkor legyen mivel (de ez csak az én véleményem)
Márkakereskedő mondta?:OOOO
Az kizárt dolod! Motorkatalógus 850et ír! Le meg mindegy, mert nem lesz annyira érezhető.
Valaki am látta már mit ír a katalógus?
Ha tévedés van akkor elnézést, nekem a márkakereskedő mondta, de neked legyen igazad, a 0,6 Le ben pedig nekem legyen...