Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és nem 0,6 Le növekedés, hanem 0,4
Majd legközelebb...
Tévedsz barátom, a 850ben benne van a regadó! Szal veheted az újat nyugodtan!
És azt kihagytad, hogy 0,5Nm-rel erősebb lett
945 000?
Ez nagyon irreális ár, legaláűbbis nekem
Áhhh, marad az ybr......
Nem tudom mennyire köztudott, de azért én leirom:
Az ÚJ CBR 125 R :
-várható ára:850 000Ft+95 000Ft=945 000Ft
-május végén érkezik...
-injektoros
- +0,6 Le-es az előzőhöz képest
-azt hogy mennyire gyönyörű, valószinüleg már mindenki tudja, akit érdekel
hát sajnos mocim még nincs várhatóan júniusban kapom meg a "kis" cbr-t.(az új horribilis ára miatt egy még mostani szériást), de e-mail címet cserélhetnénk és amint meglessz a moci legurulok várdára és túrázgathatnánk. e-mail, MSN: bopis@citromail.hu
Ára:630000
Évjárat: 2005
Kivitel: gyorsasági
Szín: Fekete-ezüst
Futott km: 3400 Km
Állapot: új
Leírás: Tökéletes, hibátlan motor, rendszámos, szervíkönyves, törzskönyv, pótkulcs... Gyönyörű új motor! Az szalon motortól az ára különbözteti meg! Garntált kilométer, garanciális motor! Sürgősen eladó! Az ár irányár!


Név: Zolika
E-mail cím: nagyzolika@citromail.hu
Telefonszám: 06-20-391-9664
A fehér és a kék nézz ki a legjobban szerintem.
Hello bopis! én itt lakok meg egy pár cbr-es haverom Kisvárdán van most vmien motorod? ha lenne kedved néha beugorhatnál várdába aztán megismerkedhetnénk!
!Fekete! 4EVER
Mindenki tudja, hogy a kék a legszebb!
Szerintem ha szerzel egyet nem nagy cucc így lefújatni...
Nagyon rendőrmotorosra sikeredett, nem gondolod? Én még nem tudtam dönteni, hogy az újakban melyik a legszebb. (számomra)
Nekem egy ilyen kell! Paint-tel rajzoltam de akkor is LOVE
tényleg jól néz ki az új 25ös...
Szerintem valószínű, hogy nincs ha már a gyártó lapján sincs fent róla kép, meg sehol máshol sincs. Valamelyik nap nem veletek találkoztam szolnokon?
az uj cbr125 nagyon jól néz ki! De repsolos nincs?
Új CBR na végre megejelent magyarországon is! De nem lesz relsop?
Volt valaki a Nagykanizsai motoros felvonuláson? Mert 39.-dik másodpercnél láttam egy Repsol festésű kis CBR-t!
Tibo fölhívta figyelmemet hogy csak a képek és a szöveg új. Az adatok még a régiek.
Nos akkor az ár kérdés kiderült. Nem drágult egy forintot sem. ennyit a millió fölötti jóslatról
Vajon mikortól lesz belőle a szalonokban
L O L !
CSÁÁ megjött :P http://motor.honda.hu/modellek... 776.000 ft reg.adóval :D
Hali

Finsterből a legkisebb dob jó a 125-ösre és 45.000ft kompletten! Legalábbis nekem ezt monda az ember amikor felhívtam!
üdv,1 kérdésem lenne,nem tud valaki elektromos bekötési rajzot honda cbr 125höz?