Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek a finster dobok 60000ft durván
Ennyiért akrapovic dob van!
Hali!

Ember haverom most vett akrapovic dobot 30000ft ért
persze magán embertől és csomagolásában!
Nekem is valami ilyen kéne!
Ha tutdtok valamit akkor konkrét dolgokat írjatok
Köszi
Engem is érdekelne, h menyiért vettétek ti , és mien márkájut?
Itt a finster honlapon én nem láttam cbr 125-re
Ha van vkinek memory stick pro duo pl.: 1GB-os vagy 512 vagy bármi eladó memkártyája jelezzen! gracz3@msn.com
Hali!

www.finsterkipufogo.hu

Ezek olcsó dobok!
Ami nem túl drága, akrapovics
Az a legdrágább ember !
Sziasztok!

Tud valaki segíteni nekem hogy hol tudnék sportdobot venni
cbr125r-re ami nem túl drága és jó is (akrapovic,mikron)
Ha van valami alkalmi vétel használtba az is érdekel!
Kössz mindenkinek!
Jah beugró: fazsomse tudja De nem olcsó tuti, a rallycrossra volt 2 éve 2500 tán
Hát én így, vagy úgy, de ott lecek. Az, hogy mivel megyek, az motorfüggő, de sztem azzal (bár addig még lecc 1 blokkszéthúzásom) Ha gondolod csatlakozz még előtte úgyis beírok ide. Akinek van kedve jöhet...
és te tutajra mécc? mert mennék sztem én is! beugró mennyi lesssz?
meg a cigányok.... undorító lett az a hely. bár mindig is az volt
850 lesz regadóval, akárki akármit mond.

Köszi az infókat bopis
azt nem hiszem, mert Németországban 2.999 euro az ára, amit ha átszámolsz és hozzáadod a regadót, akkor is jóval millió alatt van.
Szisaztok! Látom téma volt a gokart, nem tud valaki valami viszonyalg elfogadható gokart pályát miskolc közelében?Kösz
mondom hogy a pályán versenykörülmények vanak tökéletesen tiszta naményi vagyok
Ezt az árat hol hallottad?
Nyíregyházi vagy? Kitölthetnéd az űrlapod
Motorral szeretnék fölmerészkedni! Ott ugye akkor nincs terep? ha már gokartozni lehet....De nem poros a pálya?
Azt olvastam h egy kör 1km. Az nem pici de nem is nagy.
Hella mindenki na milessz már nem tolja ki a Honda az új erőbajnokát :) állitólag 1.100.000 ft lessz :O
http://www.rabocsiring.hu utánna kattints a gokart-ra és ott a bérgokart... nézd meg itt majdnem minden megvan, sajnos kicsit hiányos és többértelmű. amúgy a pálya nagyon király sztem. körbe épített gumifal meg országos versenyeket is rendeznek ugyhogy odavan figyelve rá. A bérgokartnál irnak valami motor napijegyet 5000Ft ért de ezt nemtom mit jelent egy óra vagy amíg kedved van nemtom Ha gokartozni akarsz a spar alattinál sokszorosan jobb érdemes kipróbálnod tetszeni fog!
1nek jó
5000 és nem rúd!
Lehet csatlakoznék...ha lehet. "The track is made from 70% asphalt and 30% rubble." (rubble=kőtörmelék, murva, terméskő) Azaz, akkor ez nem versenypálya mint a rábaring stb.. Megkéne majd nézni, szal lehet mennék
Jah. Értem.
Szal a viamichelin szerint 33 km, és igen el lehet menni mocival, nemcsak crossal... Rallycross szokott lenni legtöbbször, az pálya nagy része beton + a másik fele terep. Lesz streetfighter bemutató is. Tán Hidi Miki lesz vagy ki a tököm ... Am 5-6-án lesz (Ezt Dokynak üzenem) csak a streetfighter show 6-án lecc...
ZöldPardon, egy szabadtéri szórakozóhely itt a kis fővárosunkban. És ahol mindig ráhajtanak a fasszopó nigger bevándorlók a barátnőmre és ezért ha lehet hanyagolom a helyet