Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az a Zp? Zemplén?
Ezazzzz! Találtam egy jó honlapot! Ott van egy csomó kép. LEírás szerint "just 20 km" Nyíregyházától.
Nem tudja valaki, hogy mikor lehet ott menni? Szívesen kipróbálnám
vki 7végén nem jön Zp-be ?
(tudom )
Hallod, én rákerestem erre a ringre, és kevés dolgot találtam! Csak egy normális kép van, ott épp gokartoznak. Oda lehet menni motorral? (és nem crossra gondolok)
Apám szerint ott ilyen autócross vagy mi a rák szokott lenni. Az ugye nem cross pálya?
szerintem május 6-ra gondolt
Nem szerda van
miért vasárnap van?!?!
Azért mert kanadában csak 2008-tól lehet majd kapni. Hogyha ennyire húzzák akkor nálunk is 2008 lesz belőle
Nyír1-től 33 km.. Én készülök menni, ha jó lec a moci
Amúgy miért van a képre az írva hogy 2008 cbr 125 r ? Azt a 2008-at nemértem
Mivanveleecsím? A messze van?
Máriapócs ecsim, Máriapócs... Május 6. Supermoto OB :D
Még nem hozták meg őket! Majd május körül úgy tudom. Én azt néztem, hogy majdnem egymagasságban van a kormány és a plexi Rohadt kicsi a plekó, de tetszik
Még az lenne a jobb, ha a visszapillantók rövidebbek lennének és azi idomon...De abban meg igaza van Tyt-nek hogy akkor meg nemsokat látnék...Az index probléma M.O-n meg nem lesz, mert szép szürkés a búrája

Rockandy tegyél már fel a kékről is képeket! Az nagyonszééép
Nem Az meg hol van?
rabócsiringet próbáltad már szerintem jó pályájuk van!
kösz,kielégítő választ kaptam
Néztétek már a május 1 madarasi programokat? nagy parádé lesz ha már a kunmadarasmotorsport.hu-n jártok akkor nézzétek meg a kunhegyesi motorkiállítás képeit is, van egy két érdekes gépezet, na meg ott vigyorog az én cbr-em is egy XX társaságában
jaja, és az index szára is sokkal hosszabb
Ezt nem tudtam, de ahogy elnézem a hátsó sárvédő is megváltozott a rendszám megvilágításnál
Azért mert az idei évtől Kanadában is lehet CBR125-öst kapni és ezek a tengerentúli változatokról készült képek. Ezért más az index és ezért van prizma rajtuk.
jaja tom...ezért is írtam, hogy nem vészes. csak így képen nem tom, majd ha megnéztem élőbe inkább akkor....de az index egy kicsit lehetne rövidebb, sztem mégjobban nézne ki...

de király, hogy nem olyan iciri-piciri, minit raktak rá, mert az olyanokat nagyon utálom, autósok se látják, hogy merre akar kanyarodni :S
Javítsatok ki, ha rosszul látom, de a honda.hu-n nem átlátszó indexbúra van a képeken a cbr-en? És ezeken amiket rocky felrakott meg nem?
az index nem vészes sztem, a tükör meg azért ilyen hogy ne csak a vállad lásd benne!
húh szépek csak 2dolog nem tetszik, de az nem vészes (és ez csak egyéni vélemény) a két első index, meg a visszapillantó :S nem tom miért túl hosszúnak tűnik......CBRRacing nyíregyen már vannak szásznál? élőbe jobban szeretném láttni!

de összegségbe király nagyon