Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt hittem megint megcsinálja a Honda azt, hogy a piacra dobáskor a feketére nem teszi rá a jelet, aztán majd csak kb 1 év múlva
Szépek nagyon a fekete színűnek nincs az oldalán a honda jel?
Mostmár jól néznek ki ezek a dögök
bazzzeeeeeeeeee
Mindegy, lesz idén megint több Honda nap is. Az is 5000 lesz csak. Arra biztos h megyek.
és plussz az uj mocikkal ingyen!
75 percet!
és ma az 5000-ért mennyit lehet menni?
hát ja! reggel jöttem a busszal és azt hittem szétbasz az ideg de komoyan, oyan ideges voltam h legszivesebben szétrugtam volna a megállót, h a mai nap iyen lehetőség van, de az a qrva aprilia megint csak szenved.
CBRR: 12000-ért kapsz 80 percet..
attól függ. Pl. a mai aprilia nap is csak 5000 a H.ringen.
Annak mennyi kilója?
Az idő nem valami fényes. 21.760 Elsőnek elmegy.
És 7 perc 1000 Ft.-- ez sem ócsó mulatság
mihez képest... h.ringhez képest nagyon olcsó
én egy egész du-nt akarok menni... délelőtt félek h nem lesz elég meleg még az aszfalt reggel 9kor. de nem tom minden a rohadt alkatrésztől függ... 30 perceket nem szeretek a pályán lenni mert a végére elszáll a "pilóta erő"-nek a tapadása:)
Nem egy ócsó mulatság. De cserébe biztos jó minőségű (Ezalatt azt értem, hogy nincsenek kátyuk )
milyen időt mentél? én már régen voltam mert egy kicsit drága! most menyi 7 perc?
az anyira nem is vészes
Nemnem
Ott gokarttal kell menni! Múlthéten voltam először, és rohadt jó! Úgy mennek azok a gépek gyáááá Meg a hátulja is rendesen jár
2x30perc
azért az 5000 ért hány órát vagy kört mehetsz?
Bencce,
Milyenre akarsz menni jövőhéten? Én csak egy délutános 5000-eset fogok küldeni, mert gondolni kell a családra is
interspár alattiba elmegyünk motorral?
Erre gondoltam én is köbö. Kár, hogy olyan messze van, én is szívesen mennék Nekem még egy kisebb go-kart pálya is elég lenne. Itt nincs semmi a Tiszántúlon
persze majd ingyen adják, oyan mint a játszótér nem? fizetsz 9ezer magya forintot és du-n mehetsz. vagy 7-t és délelőtt. csak legyen full felszerelésed. sportorvosi nem kell. tudás sem:)