Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát bármi jo.végülis még ilyen kisebb boltokat tudok(esso kut/praktiker,nyúl fele a vasút előtt),szerintem 1 csizma,sisak,kabát.körül akarok mindenhol nézni csak azért kérdeztem.meg még amiatt,hogy az a1-es oktatóm hozott állítása szerint 12ér 1 felnyitható,vmi egész jó márkájú sisakot(már nem emléxem rá),aminek én kb 30e-s bolti árat saccoltam
HEllo kavel hát van még pár amugy mi kellene? MErt akkor ugy küldelek van ég egy csomó!
Helo!Te tudsz motorosboltot a Yamaha-delta-n és az Árkád+Colosseum melletti-n kívűl Győrben?Mert lassan esedékes lesz az ilyenek beszerzése nekem.
Lehet...na de most mentem szunyálni, üdv mindenkinek!
nyíregy elég messze lakik a srác lehet hogy Béci haverja...

Tegnap láttam egy piros-fehér új tzr-t nyíregyen. A festése csillagos ötös.
komolyan lehet...rajta van a csomagolásán...megamtól ilyen nem jut eszembe
tanktáska csak a hátsó ülésre is lehet tenni oda van szíjazva azért nem esik le kanyarba meg úgy égyébbként is..van benne mágnes is csak a tankom műanyagból van
Amuyg Z3 most nézem a képeidet! Látom elégé dontöd a tzr-t na meg mi az a kis táska a hátsó ülésen az oda van rögzitve vagy csak oda van rakva a motra? Egy egy ugynevezet üléstáska?
Hát ja azért egy pcit több de hát akkor is van ilyen sítusú cípő. Protektorokal és nem iolyan drágán!
Egy jó csizmában meg semmi bajod sem lesz, ha jól el van látva! Bokamerevítő stb.
persze persze azért véd!egyszerű...váltócipő
Hát ja biztos szelőzik d emég nincs 30 fok mint a nyáron! ÉS egy sportcipőnél nagyon védelmet nyujt ha csuzsik vagy belerugsz valamibe azért nem megy anire szét mint sport cípőbe.
Ja amúgy tudom , csak én így hívom. Elfelejtettem, hogy nem otthon vagyok
ja én 8000ért láttam a csizmimet 14ről leárazva én meg vettem anno 17ért...
Hát én 11 kmre lakok a sulitól és buszal kurva lassú mert a busz bemása fél győrt meg a küváros egy részét szal marha sok mire minden pokorba megáll! Így marad a motor.
hát suliba még nem voltam vele de 10kor indultamszombaton és 4:30kor értem haza közben sétáltunk meg fényképeztem a többieket meg hasonlók (szóval nem folyton motoron) és nem izzadt bele a lábam
Csak a ruha lesz lassan a motor ára
igaz hogy az enyém szellőzik de semmi védelmet nem nyújt najó de egy sportcsizma...na meg nekem kezd kopni az oldala
Motorral nem megyek suliba ez az első. Ha megyek akkor meg semmit sem veszek fel, mert néznek, nyúlkálnak meg ilyenek, egyszóval idegesítő. A csizma kényelmes, de ha választhatnék, nem ebbe futnám a coopert. Még dzsekit sem veszem fel suliba, mert nem szeretném, hogy azt higyjék, hogy odajárok "menőzni" hogy nekem milyen kabátom van...röviden ennyi.
Ja! _Meg közel van a suli (Motorral több idő szinte míg odaérek )
Aha
Hát ez télelg jól szelőzik de én nem hiszem hogy vennék iylen speed zsizmát inkább a tura kéne oylasmi ami Z3 nak is van! NA meg ez marha drága.
Nem, jól szellőzik! Télen nem is szoktam motorozni, meg akkor még nem volt meg. De tényleg nagyon jól szellőzik. Ajánlom mindenkinek.
No itt egy kép (Sidi Vertigo (a corsa a nagyon versenyváltozat) )
Mondjuk ha regel elmész benne suliba és egész nap sétálgatsz benne és után ahazmész motoral ugy is oké még?
egyátalánnem vészes...azé szellőzik az