Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébként szerintem egy jó karosszérialakatós még simán kikalapálja
wesley snipes
nem
volt rajta bukó...csak ilyen buzi bilibukó..az meg kb semmi
csomó filmbe volt vagy legalábbis ismerős a képe, de egy szinészt sem ismerek igazán , szerintem a pengébe játszott
akkor láttad, haverral halálra röhögtük magunkat hogy hogy lehet ekkora fasz
Az nagyon kemény történet volt. Azt nem tudom hogy ki az illető, odakint valami nagy sztár, de nagyon ratyi szerencsétlen Ferrarit rendesen odacsapta azóta cikizik minden TV adásban a fazont, hogy a feketék úgylátszik nem tudnak vezetni. (csúnya faji előítélet!)
szétkaptam ma mtx blokkját, hát tök aranyos az egész , egyrészt könnyen szétjött amin meglepődtem de nagyon
Na akkor vízpumpát egy picike kb 5 centi hosszú láncocska hajtja , power szelepnek meg nincs külön szervója, hanem a főtengelyről jön egy kis tengely amin van egy röpsúlyos kuplung és az forgatja el
tegnap láttam egy vidit, az aki a pengébe volt nem tudom mi a neve nem értek hozzá az ment egy enzo ferrárival valami pályán ki voltak rakva bólyák ahol be kellett volna kanyarodni ez meg telibe vágta a falat a 150 vagy hány millás kocsival , és legszörnyűbb hogy azt még én is bevettem volna
Jó, nem álítom hogy nem röhögtem énis rajta mikor hallottam de akkor is egy bunkó vicc
A Svájcinéger (California kormányzója!) tényleg jogsi és sisak nélkül szenvedett motorbalesetet tavaly nyáron?
ezzz nagggyooooon jóóóóóóóóóóóó
vagyis...nem mindenhol kötelező...de amirika elég nagy részén nem kötelező
azé nem hordják mert nem kötelező...na meg persze azért is mert ugy látszik hogy egykerózik vagy épp stopizik
Ez pont nem érdekel sosem érdekelt a divat , más azt csinál amit akar a saját testével
Össze kéne verbuválni egy roma hadsereget és megtámadni a szomszédos országokat. Ha győznek, újra miénk lesznek az elcsatolt területek. Ha vesztenek akkor meg újra a miénk lesz Magyarország.

Najóóóó, ez csak egy szörnyű hungarista vicc. Én elitélek minden faji és politikai előitéletet. Nem vezet semmi jóra.
De azt vágod hogy azért nem hordanak semmit mert az kint a tengerentúlon cink?!?!?
Érted basszus? divatból szakad le a lábfejük perecnél és divatból megy szét a fejük mikor egykerék után felnyalják a földet. Iszonyat egy ország, Mondjuk az is igaz hogy ez az utcai májerkedők divatja. A pályákon amerikában is rendesen beöltöznek.
Rockandy lépj be Te is a mi kis hungarista klubbunkba
Azért hidd el hogy ott sincs kolbászból a kerités! De a benzin és a műszaki cikkek valamint gépjárművek tényleg olcsóbbak.
még az, hogy farmerban, de a lényeg hogy bukó nélkül. Nem tudom ki hogy van vele, nekem 50nél kifolyik a szemem (ez a tapasztalat még a régi kismocis időkből való : ) )
A nyomi amcsiknak biztos speckó látószervük van a sisaknélküli motorozásra
itt sportmotoron is van róla videó
csávóka crossozik vele
Azért a Nakano féle fölnyalom a célegyenes dologról se feledkezzünk el. Az 300 fölött történt és egy hajaszála sem görbült, csak kicsit megszédült
Ez full gizda! Valamelyik streetfighter videóban láttam egyszer ahogy egy ilyennel zúznak. Amíg egy ugratásnál ripityára nem tört a hátsófelnije
ja..400felett akármi lehet rajtad..ha esel..elég sanszos hogy meghalsz