Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megbocsátok. (Egyszer a nagy szivem fog a sírba vinni, tudom jól )
Előbbi hozzászólásomból lemaradt valami: 20 000Forintos felár! Nem húsz forintos
nekem is talán inkább a movistar, valahogy a kék színt jobban kedvelem, de döntse el mindenki maga
durva na majd a gimppel megoldjuk
jah mostmár értem hogy mondod!bocs
parancsolj velem tündérkirály!
A 125öst! Ne forgatsd ki a szavaimat!
Régen, mikor még kicsi voltam (163,5cm) én is repsol fényezést akartam, de mikor rájöttem, hogy mennyire ritka is...Az összes cbr közül amiket látok 80%-a repsol volt. Egy idő után már nem néztem meg. De az újat is megnézném ilyen pompában.
Szerintem egy 20Ft-os felárat kérhettek volna a Repsol miatt. Így megmaradt volna az "egyedisége" úgymond. Vagy én még a limitált szérián is gondolkodnék, mint a 600-as Movi! Na az gyönyörűűűű!
Egy olyat vett egy régi cbr 125 ös helyett egy csávó (nemjut eszembe a neve )
Mintha egy picit megnőtt volna ez a 25-ös de ha már repsol jó lesz ez is
repsolt meguntad ?
Mintha bikepics.com-on láttam volna még a régebbi szériából movistarosat, nagyon szépre csinálták meg, persze ez egyedi volt.
Bocsánatodért esedezem. Nem figyeltem oda.
Bocsáss meg!
tudsz valami képet berakni errről a fényezésről? .
Én is így sejtettem valahogy
Bevallom őszintén, és a repsolt meguntam. Egy Movistar tetszene. Igazából én a rizla suzukikat szeretem nagyon. Szépek
nem is azt írtam, hogy milyenek vannak hanem, hogy milyenek lesznek! és láttam én is, hogy nincs kint semmilyen replika, de lényegtelen, csak gondoltam elmondom ha így félreértelmeztél volna valamit.
Replika idén nem lesz belőle, csak jövőre. Nekem ezt mondták a kiállításon a hondások.
Ha nincs kitéve az azt jelenti, hogy egyenlőre nincs.
És saját véleményem az, hogy még a motor alig érkezett meg M.O-ra, nemhogy még a replikák...
Én Konica-Minoltás fényezéssel nagyon eltudnám fogadni. Olyan kék-ezüst felnikkel úúúú de gyönyörű lenne.
Te hülyevagy b@ zdmeg?
Az új cbr-re visszatérve kíváncsi leszek, hogy milyen replikák fognak születni, marad-e majd repsol valamikor, vagy más lesz majd
Mendel koma,
most röviden összefoglalom neked álláspontom a motorokkal és a motorok teljesítményével kapcsolatban. Véleményem szerint van egy bizonyos határ az ember motoros tudásában, amíg lényegtelen hogy mekkora teljesítményű motor van a feneke alatt mert egy 14 és egy 180 lóerős motorral is ugyanolyan szinten tud csak menni, max az egyenesben roppant tehetségesen meghúzni a gázt. Ha az ember eléri azt a határt amire azt szoktuk mondani, hogy "kimotorozta" a vasat, akkor lehet csak az embernek nagy a pofája és csakis akkor kritizálhatja a motor teljesítményét, mert akkor már tényleg gátolja a technika abban hogy még gyorsabb lehessen a motoros.
De amíg egy kis 14 lóerős motorral se tudsz tiltásig forgatva lábtartót/térdet leérintve végsebességen bevenni egy kanyart addig ne foglalkozz azzal hogy milyen motort hugyálnál le azért mert van nála erősebb motor is a piacon!
Világos? köszönöm megtisztelő figyelmedet.
Na most kiállok szegény kis fogyatékos vencel, vagy mendel vagy mi a ráknak hívják mellett!
Miért szídjátok? Olyan kis retardált meg minden gondja van, és ti még cseszegetitek. Ilyenek ezek a motorosok...íjnye!
Írjál nyugodtan, mutad meg Bendel hogy te sukár vagy! Egy nap te leszel a király. Lehet, hogy a toyok között. De mindent bele Kendel!
körzővel kell belekarciolni úgy érzékeli dehát tudod
nem biztos hogy jól járunk ha kitölti...
lehet hogy lefagy a monitor...
no meg minek filcezze össze otthon az ő monitorját? há normális? vagy máshogy kell kitölteni?
ígyis eggyel többen van a kelleténél .
kitöltenéd az adatlapod? kiváncsi lenék reád!