Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyira nem, egyedül vagy
igen én is látom ezért kértelek hogy húzz innen a picsába
Látom nagy a csicskák tábora!
hát jah adatokat is láttam, hogy azok viszont nem változtak, de nem akartam már kötöszködni ezzel
Ja a motor képe fennt van, de az ár nem változott, de sztem ezt nem haggyák anyiban
hello mendel koma.üdv a forumon.elöbb utóbb ugyis bannolni fognak remélhetőleg!ő izé rockyt akkor szidd ha láttad őt kanyarogni te suttyó!
Minden nap néztem mikor kerül fel, de én 2007 cbr 125r ként kerestem mint a többit.
Csak a képek újak, az adatok a régié
Te ritka nagy gyökér vagy
Cseszd meg ecsém én is kérdezgettem már tőlük dolgokat, és érdekes módon tudtak normálisan válaszolni. Ezek szerint lehet hogy tényleg benned van a hiba? Meg a fasz kérdéseideben. Ennyit erről. Én a helyedben inkább csöndben maradnék. Akkor talán megúsznám oltás nélkül. Bár amint látom már rádfér. Csak így tovább faszikám!
Ideje volt már, hogy felrakják, a németek már karácsony környékén feldobták szép lett szerintem ez az új cbr is
Rocky!

Te egy nevetséges kisgyerek lehetsz!Azt hiszed ha anyázol,és játszod a faszfejed akkor jobban megy a vasad?-megsugom hogy nem!
De csak játszd itt a kerületi vajdát!-és élvezd hogy a maradék egy két kis seggnyaló pedig tisztára nyalja azt!
A nagy logikátokat is jól tükrözi az hogy ha az ember kérdez akkor rögtön szar motorja van -nevetséges kis szánalmas bandát képeztek ti itt páran(Rocky és társai)

De csak élvezzétek!-faszfejek
Ja nekem az van!
Hello mindenki.
Biztos észre vetétek már hogy a Honda oldalán fent van már a 2007-es kis CBR!
Gyönyörű!
raptor kipuff jo?
de,lehet
nem!ilyen "városi" vagy milyen sityak volt rajta...amin elől csak plexi van (én így olvastam (motorrevüben talán...))
Sajnos Rockandynek igaza van.
Mendel te le szoktad húgyozni a motorokat?
Nem nagyon csipázom az autós videókat de ez tetszik!

Véletlenül nem tudja valaki hogy mi ennek a számnak a címe és előadója ami a videó alatt szól?
szegény ferrari :(
mindegy a pofája ismerős

hehe... bitch niga is megfelelne
Valami Eddie Griffin vagy mi a tököm, de elég ritkán írják ki a videóhoz a nevét... mindig csak asshole-t írnak a neve helyett
amugy ez nem ő aki a videóban van...
ez egy másik szinész