Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy ilyen kell, mi ez cbr 973.32 fdghj?
Mendel motorja.
Igazat megvalva szívesen lennék hülye amerikai, ott egy kawasaki h2őt nem nagy dolog venni, nem azon múlik hogy van e rá pénze hanem hogy akar-e...
Szerintem ott már tökmindegy hogy mit veszel fel
És a kedvenc amerikai barátaink farmerban ülnek fel rá mondjuk 400 fölötti perecnél gondolom semmi nem menti már meg az ember életét.
az de egy csúnya motor...viszont megy mint a picsa
Najóóóó, lebuktam. Egy Y2K blokkját építettem a kis CBR-be.
Persze persze, az egy cbr 1000es csak átmatricáztad
Hát szombaton kicsit tényleg többet vállaltam be a biztonságosnál de annyira éreztem mindenkin (az új arcokon akik még nem motorozott velem) hogy azon mérgelődtek a benzinkútnál, hogy miattam kell majd lassan menni, hogy kicsit helyére akartam tenni a dolgokat. Azért mikor a Hayabusás srácra kellett várnom a Lepencei út végénél az kicsit jól esett azokután hogy kissé gunyos hangnemben beszélt a kis motorkámról
Egyébként hogy láttad (amíg látótávolságban voltam ) tavaly óta fejlődtem valamicskét? Mostmár a féktávok csökkentésével játszom és hogy minnél nagyobb sebességgel merjek beesni a kanyarokba fékezés nélkül. (csakhát ugyebár ehez hírtelen kell ráborítani a motort és nem is kicsit ) viszont az adrenalin szintem elég rendesen megvan közben
gondolom semmi más csak pénz...
Te Rocky! Mi kell ahhoz,h indulj a cbr 125 kupán?
Esküszöm,h le kellene valakinek szerződtetni téged! Az alapján amit szombaton láttam! Illetve nem láttam! Esőrucid megkaptad?
naja..
én ha beszólok valakinek,akkor azt csak azért mert gecire unatkozom és tudom hogy az illető egyből káromkodik,idegeskedik stb...én meg jól elszórakozom rajta
Hát hogyha még csak most akar 125-öst venni akkor gondolom vagy semmilyen vagy valami szoci-bájk.
mendelpofa neked milyn motorod van? hüm? faszfej!
hát épp ez a lényeg. Nem kezdek el arról irogatni hogy a CBR így jó meg úgy jó. Minek? Nem vagyon én honda kereskedő. Szokkal egyszerübb és célravezetőbb ha a vita helyett, elküldök minden kis majmot a jó szajha anyjába és akkor nincs velük probléma tovább. Az a Pöcök vagy Pocok gyerek is idejött osztani a nem túl nagy eszét. Nem mentünk bele a vitába csak elküldtük a faszba. Azóta nem is írt egy sort se. Szóval Mendel, nem tartalak valami sokra az eddigi teljesítményed alapján. gyere, legyünk barátok!
hogy jutott eszedbe amúgy a cbf, hogy miért pont annak vágna oda?

de gyökér vagy....olyan jó látni ahogy egy kis semmin felhúzza magát az ember
unaloműzésre ez tök jó
Te bármit írtál eddig ezen a retkes fórumon, mindig hétmérföldes faszság volt. Mi fájna ezen? Csak tettem egy megállapítást személyetekkel kapcsolatban. Rájöttem hogy hiába jártatom én itt akármiről a pofámat, a degenerált kis buzik csak ebből értenek meg valamit. Szóval mostantól ez az úriember stílus lesz.
Te nagyobb faszfej vagy mint én
köszi...
nemértem mit kell felhúzni magad rajta...fáj az igazság?
te meg egy igazi úri ember
ja igen, és te is.
spájnek szerencsére megjött az esze...és sárdagasztó lett
Mendel, úgylátom hogy te egy ilyen kis fasszopó köcsög lehetsz
hehe...igaz...