Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg tele van helyesírási hibákkal! Javítasd ki a magyar tanároddal!
Neked meg mi balyod van velem?
elolvastam az adatlapod...
szerintem nézd át helyesírás -ügyileg, mert van egy "kevés" hiba benne... aztán ha kész vagy lehet már klasszisokkal komolyabban fognak venni itt a fórumon /bár a Száguldozó név és a CBR125öt kicsit paradoxon nem?! /
Ja, azt láttam egyszer Pécsen is egy kiállításon.
De akkor a létra is rajta volt.

Akkor még azt hittem, valami részeg nagypapi szórakozott a jóöreg kiszolgált Pannóniával. Akkor még nem ismertem Mókus produkcióját... De nagyon király!
Azert mert 125 vilagos vagy nem olyan fasz mint itt nehany ember. nem gyozom ismetelni magam "ez a nevtelen,buta tomegnek van" by Agytagito
mik ezek?
csini a géped..anno én is próbáltam egyet..(ill.volna) szép ujrafényezett kókánygép volt rendszám nélkül gyujtás nélkü l100ért:)
"Én a 600cm3-es CBr-en!!!
A következő motorom ilyen lesz!!!"

Látom sugárzik az értelem ebbena topicban,tényleg olyan érzése van az embernek mint a játsztótéren.
Hááááááááááááááááááá
..főleg ha amin ülsz az is csak egy cbr125..
Jó nem is kötelező kirakni képet senki nem kért rá..........
miért, én nem voltam kinn...

én legalább nem is rakok ki olyan képeket hogy ilyenolyan motorokon ülök, oszt" közbe nem is az enyim :D:D:D
AZert mert most ez a meno es dejo hogy kintvotl rajta mindenki.
Ez most miért jó, hogy mindenki feltölti azokat a képeket, hogy milyen motoron ült? Ülni mindenki tud rajta.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ a mókus gépe
Nagyon ott van!!!!!!

A haverod alatt eltűnik a CBR!!!! háááááááááááá
fostos soros szarok.
Igen ezek vannak meghirdetve kevés km-el, és megkímélve, mert a nem lehetett csutka gázt húzni!
nem ezeket a gixereket akarják most eladogatni?
Az nem én vagyok hanem haverom, rajtam nike poló van.

Ha már mindenki fotót tölt fel, akkor: Motorsport Iskolás gixxerek a Hunagaroringen:
Nah mondom én hogy 600-as volt
Hondabiker mi van veled már újabban még egy hondát sem ismersz fel????????
...vagyis MOVISTAR.